Ako urobiť perzistentný make-up na ples, aby trval 24 hodín

Celebrity maskérka Lisa Eldridge, v ktorom je zoznam zákazníkov, môžete vidieť, Emma Watson, Keira Knightley, Taylor Hill, Rosie Huntington-Whiteley et al. Hviezdy, zdieľané tajomstvo odolného make-up na leto, ktoré budú užitočné pre vás pri vytváraní make-up na výstupe.

Chcete vedieť, ako urobiť perzistentný make-up na ples, aby sa mohol držať na tvári 24 hodín bez úteku od tepla? Potom potrebujete poradiť profesionálnu make-up artistku Lisu Eldridgeovú.

  • Používajte opaľovací krém s označením “bez oleja”

Väčšina opaľovacích krémov majú jednu nepríjemnú vlastnosť – robia tváre lesk, že fotografie nevyzerá ako krásny a zdravý lesk a lesk podobne. Áno, a pre trvanlivosť make-up je prekážkou. Použite SPF krémy s vysokou úrovňou ochrany a nezabudnite označiť “bez oleja”. Takže tvár nezmizne a príliš sa potne, zatiaľ čo pokožka bude navlhčená a chránená pred slnkom.

Ak máte normálnu, kombinovanú alebo mastnú pokožku, je lepšie, aby ste nepoužili svoj zvlhčujúci krém pod opaľovací krém – pokožka rýchlo ochladí. Je lepšie brať nasledujúce rady pre trvalý makeup na ples.

  • Naneste nanášací základ

Tento krok nie je potrebný pre majiteľov suchých pokožiek a všetkých, ktorí sú v teple – musia mať. Ak máte normálnu alebo kombinovanú pokožku, rohožka na make-up by mala byť aplikovaná iba na T-zóne a na okraj. Ak je koža tuk, potom celý obvod tváre. Najlepšie je to urobiť štetcom tak, aby sa základný náter vyplnil a “pofúkal” póry, čo by bolo neviditeľné. Čím je vrstva tenšia, tým lepšia.

pretrvávajúci make-up na ples

  • Použite tón s označením “dlhotrvajúci”

Takéto tónové základy zvyčajne obsahujú zložky starostlivosti a tonizácie, ako aj zložky základného náteru, ktoré “pripravili” make-up na miesto. Tón prekrýva veľmi tenkú vrstvu, pretože všetky nedokonalosti potom korekciu korektora. Čím je tenšia vrstva make-upu v teple, tým lepšie. O niečo nebudú v morshchinki zakrútené a “nevypúšťajú” z tváre ani za najhorúceho počasia.

Ak máte koža nie je peeling uložiť tón našuchorený hustou kefa v kruhovom pohybe, to pomôže vytvoriť efekt perfektné pleť ako filtrof od Instagram.

Ak dôjde k olupovaniu, použite mokrú špongiu a rozdeľte prostriedok s patinovacími pohybmi.

  • Zvoľte konsilerami v tóne základne s označením “dlhotrvajúci”

Tekuté zahmlievače na teplo sú lepšie, pretože tak nevysušia pokožku v teple. Použite ju na nedokonalosť a poraďte ju štetkou alebo prstami v koži. Platí tiež pod očami, ale nie zapnúť prášok, pretože formula označené ako “dlhodobé” Obvykle tak dokonale priľnú k pokožke a nevyžadujú ďalšie fixáciu.

  • Použite krémovú ružicu a výrobky na sochárstvo

Suché ružové a kontúrovacie látky v teple majú vlastnosť “odtoku” cez kožu a sú mierne pod miestom, kde ste ich pôvodne aplikovali. Krémy zostávajú celý deň na tvári. Na “dlhotrvajúcom” make-up nepoužívajte krémovú ružicu a obrys priamo z trubice alebo pomocou prstov. Krémové výrobky sa aplikujú štetcom, aby sa zabránilo rozmazaniu tónu. Mimochodom, je ľahšie ovládať vrstvu vysoko pigmentovaných výrobkov s kontúrovaním štetcom, takže získate veľmi prirodzený obrys bez jasných čiar.

make-up pre deň štúdia 2018

  • Vyberte si vosk alebo vodotesné ceruzky / rúž na obočie

Takéto prostriedky sa “nevyčerpajú” na očný make-up, čo predlžuje jeho život. Okrem toho vyzerajú prirodzene na tvári, čo je veľmi dôležité pre make-up na ples.

  • Naneste krémové očné tiene

K dispozícii sú dve možnosti štýlového make-upu na ples – so zameraním na oči alebo s dôrazom na pery. Ak ste sa rozhodli vybrať svoje oči, použite krémové tiene alebo tieňové ceruzky. Budú určite trvať 24 hodín. A je ľahšie pracovať s nimi – dymový ľad je vytvorený za pár minút. Pre strelcov je lepšie použiť vodotesné ceruzky alebo ceruzky. To isté platí pre jatočné telá.

Ak ste sa rozhodli oddeliť svoje pery, stále musíte urobiť minimálny makeup očí. Môžete použiť béžovú alebo priehľadnú základňu pod odtieň a vodotesnú riasenku – to stačí.

  • Použite rúž na tajnú techniku ​​makeupových umelcov

Bez ohľadu na farbu rúška, ktorú si vyberiete, musíte najprv vytvoriť efekt “škvrny” na vašich perách. Môžete použiť tón v tóne rúž alebo rúž, ale po aplikácii, uistite sa, že si pery mokré suchou utierkou. Tento krok môžete zopakovať tak, aby ste “stiahli” rúž na pery pre celé promócie.

Ďalej – vytvorte obrys vodotesnú ceruzku. Opäť utrite utierkou. Takže rúž nebude vytlačená a vymazaná. Pysky môžu vyschnúť z tejto techniky, ak nie sú umiestnené na vrchole krému (alebo balzam).

Ak chcete opraviť make-up nie je nevyhnutne prášok, môžete použiť sprej-fixer – v teple to funguje oveľa lepšie. Prášok s kefou je lepšie dať do kabelky, takže môžete opraviť make-up na dĺžku ples.

Všetko, dôkaz o make-up na finále je pripravený. Ukázali sme dve varianty štýlového make-upu, takže ste mali viac priestoru na predstavivosť.