Rovné obočie: nový trend z Kórey, ktorý sa vám páči

Dôležitosť tvaru obočia už bola veľmi povedaná, pretože je to ona, ktorá môže radikálne zmeniť vašu tvár. Dnes hovoríme o novom kórejskom trende – rovné obočie.

Trendy sa rýchlo menia a silné hrubé obočie la Taylor Hill a oblúkové obočie, ako Megan Fox, postupne tlačia späť nový hit – pravé obočie. Táto forma prišla k nám z Južnej Kórey, rovnako ako mnohé iné inovácie, a sľubuje, že sa stane skutočným trendom krásy v roku 2018. Kórejčania radšej nechávajú obočie rovno a nevymýšľajú pre nich novú formu.

pravé obočie

Mnohé hollywoodske krásy už skúšali módny tvar obočia. Emma Watsonová, Natalie Portmanová, Jessica Alba, Miranda Kerrová, Keith Mara a ďalší sa už rozhodli vyskúšať nový trend.

PREČÍTAJTE SI: Pre budúcnosť: ktoré obočie budú v móde v roku 2018?

rovný tvar obočia

Vzhľadom na to, že rovné obočie sú najčastejšie viditeľné u mladých dievčat, ktoré ešte nezačali aktívne používať pinzety, omladzujú tvár a pomáhajú stratiť pár rokov. Okrem toho je táto forma veľmi pohodlná a praktická – nemusíte ju opravovať tak často, ako ostatní, a položiť pomerne transparentný gél.

Trendy krásy 2018

Nakreslite ideálne rovné obočie a môžete použiť špeciálne nástroje: ceruzky, mostíky, tiene a maskaru. Zamerajte sa na obočie a postupujte od ich tvaru a potrieb. Ak potrebujete vyplniť prázdne miesta alebo radikálne zmeniť tvar, vyberte maskaru pre obočie, ceruzku alebo tieň. A ak vaša forma potrebuje iba jednoduchú opravu, skúste použiť gél na obočie, ktorý im dá objem a dá to, ako potrebujete.

PREČÍTAJTE TIEŽ: Kam ísť za obočím: najlepšie čelo v Kyjeve

rovné obočie trend 2018

Teraz už viete, aké obočie budú v budúcom roku v trende, takže začnite meniť svoj tvar teraz!