Shine jasný ako diamant: štýlové nápady na manikúru s flitrami pre leto 2018

Sequins na nechty – nie vždy zlá chuť. Máme fotografie štýlových nápadov na manikúru s jiskrami, ktoré sú ideálne pre letné obrázky.

Manikúra s iskrami je dovolenka, ktorá je vždy vašou. A toto leto, lesk je späť v móde, takže sa to všetko zhodovalo. Ak chcete vytvoriť dizajn nechtov s jiskrami, vašou hlavnou úlohou je vybrať si nechtové umenie, ktoré vyzerá štýlovo, nie kýčovo, škaredé a bez chuti. A to nie je tak ťažké dosiahnuť.

Dokonca aj najzávažnejší obraz sa môže stať trochu jasnejším, zábavnejším a ľahším, ak pridáte veľmi málo škvŕn. Môže to byť rámček trblietania na nechty alebo malé strechy v strede otvoru. Takže manikúra s Bletskasom bude vyzerať rafinovanejšie a zdržanlivejšie, ale zároveň letným spôsobom.

manikúra s iskrami 1

manikúra s iskrami 2

Vždy sa môžete odvolávať na jeden z hlavných trendov letnej manikúry – flitre na kožičkách. Táto možnosť je vhodná pre každú udalosť, bude to skvele vyzerajú ako na krátkych, tak aj dlhých nechtoch. Mimochodom, zaujímavý fakt: trblietavosť na kožičkách nie je vnímaná ako manikúra v jej štandardnom zmysle, ale ako šperky, módny doplnok, ako prsteň.

manikúra s iskrami 3

manikúra s iskrami 4

A môžete vytvoriť štandard, ale to nie je ani menej štýlové umenie umenie – monochromatický dizajn s jiskrami. Môžete dosiahnuť účinok lesku zakrytie nechtov s leskom a pokrytie pomocou laku. Druhá možnosť – pokryť akúkoľvek farbu s transparentným lakom s iskrami. Mimochodom, čierna manikúra s flitrami je teraz v trende, takže sa neozývajte.

manikúra s iskrami 5

manikúra s iskrami 6

Sekvice pre nechty sú rôzne. V skutočnosti je to len malý alebo veľký lesk farebnej fólie alebo metalizovaného papiera. Môže mať rôzne tvary a rozmery. Aj pre flitre na manikúru sú malé strazíky.

Sekviny fólie môžu byť v rôznych formách: kvapalné lesk v podobe laku na nechty a drobivé – univerzálny lesk na make-up a manikúru.

manikúra s iskrami 10

manikúra s iskrami 7

manikúra s iskrami 8

S drobným leskom môžete excelovať, ako chcete, kreslenie aspoň hviezdy, aj keď oči na nechty trblietajú a šablóny. Ale s tekutinou je situácia o niečo komplikovanejšia.

manikúra s iskrami 9

manikúra s jiskrami 11

Existujú dva spôsoby, ako používať tekutý lak s iskrami – aplikujte z pohára na nechty štetkou alebo špongiou. S kefou dosiahnete tenkú vrstvu flitrov, aby bola viditeľná vaša hlavná farba manikúry. Špongiou môžete vytvoriť hustú vrstvu lustrov, aby nebolo viditeľné. Druhá metóda je vynikajúca pre manikúru v štýle ombre s jiskrami.