2017 sonbaharında moda manikür: New York’ta Moda Haftası’nın en iyi tasarımı

New York’ta ilkbahar-yaz 2018 moda haftası devam ediyor.Yüksek gösterileri takip ediyor, makyaj ve manikür trendlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Moda gösterilerinden tırnaklar için en iyi tasarım seçenekleri zaten önünüzde!

Minimalizm, metal ve golografik motifler, orijinal yazıtlar ve geometrik basit çizimler – her şey biz New York’ta beksteydzhe Moda Haftası üzerinde monte sonbahar 2017 tarihinde şık bir manikür. Burada simplisti tarafından yönetiliyor – modellerin çivi altın gelişiyor ve Barok tarzında çiçekli desenler, taş ve payetler, Rhinestones ve boncuk bulamazsınız: Belirli bir görüntü için manikür oluşturmak için tırnak sanatçılar tarafından yönlendiriliyordu ana kural, özlü ve zarif sadelik . Her şeyde sadelik. Esas dikkat, tırnaklarınızın şekli ve durumu üzerinedir. Elinize odaklanırsanız, görüntünüzdeki ana rolü oynarlar. Tırnak tasarımcıları ve yeterli ayrıntılar dikkatini çekmeyi de yeterlidir söylemek istiyorum, özünde odaklanır.

Sonbahar 2017 için Moda Manikür

sonbaharda Moda Çiviler – bu + altın veya bordo manikür sadece siyah değil, sosyal ağlarda vahşi talebi sahiptir bu şık bir bazlı şeffaf ve nyudovoy metal geometri ve nötr gri tasarım – Pantone göre 2018 yılında en önemli renklerden biridir. Şovlarda bulduğumuz en iyi seçenekler ve fotoğraflar: Jonathan Simkhai, Rebecca Minkoff, Sachin Babi, Derek Lam, vb.

Moda manikür Güz 2017

Sachin Babi İlkbahar-Yaz 2018

Sonbahar 2017'de moda tırnak tasarımı

Tibi İlkbahar-Yaz 2018

Sonbahar 2017 Manikürü

Markaların çizimleri ve mikro çizimleri, amblemleri ve sembolleri, yazıtlar ve tırnak dekorasyonları da 2017 sonbaharında modaya uygun bir tırnak tasarımıdır. Böyle bir manikür, özel tarzınızı vurgular, moda trendleri hakkındaki farkındalığınızı gösterir ve herhangi bir stil için giyilebilecek kadar evrenseldir. Ünlü markaların gösterilerinden manikürden ilham alarak kendi moda manikürünüzü yaratın!

Sonbahar 2017 Tasarım için Manikür

Manikür Tibi İlkbahar-Yaz 2018

Sonbahar 2017 için tırnak tasarımı

Tasarım çivileri Tibi ilkbahar-yaz 2018

Moda manikür 2017

Derek Lam İlkbahar-Yaz 2018

Sonbahar 2017 trendleri için manikür

İlkbahar-Yaz 2018 Monse Show’da Manikür

Sonbahar 2017 Manikürü

İlkbahar-Yaz 2018 Monse Show’da Manikür

Moda manikür Güz 2017

Rebecca Minkoff şovunda manikür bahar-yaz 2018

Manikür metalik sonbahar 2017

Rebecca Minkoff İlkbahar-Yaz 2018

Manikür Güz 2017

Jeremy Scott İlkbahar-Yaz 2018

New York'ta Manikür Moda Haftası

Jeremy Scott İlkbahar-Yaz 2018

Sonbahar 2017 Manikürü

AYRICA OKUYUN: Gri manikür: sakin, havalı ve şık

Parlak ve mat tırnak tasarımı seviyorum kızlar, Jeremy Scott İlkbahar-Yaz 2018 mat yüzeyli neon aralığı çok meydan okuyan görünmüyor gösteri parmaklarını süslüyor neon renkler ve gümüş parıltılı ultra parlak kombinasyonu dikkat, ama kesinlikle öder kendi kendine. tutkal parıltı mat neon ile karışımı olarak diyor sonbaharda 2017 yılında ahenkli ve gözde manikür verdiği asidin tonları – Sadece yaz için? Biz bu klişeleri kırmak ve size New York’ta Moda Haftası’nda tırnak tasarımı ile ilham iyi fotoğrafları sunuyoruz.