Editörün seçimi: Bu baharı denemeye değer 6 maskara

İdeal karkasınızı uzun zamandır arayış halindeyseniz, yardımcı olmak için acele ediyoruz! Tüm yayın kurulu tarafından kozmetik çantanızda yerinizi almaya layık birkaç mükemmel seçenek topladık.

Guerlain tarafından La Petit Robe Noire Siyah Lashdress Maskara

Inanılmaz hacimli ve kömür-siyah kirpikler Fransız markası Guerlain gelen Hint La Petit Robe Noire Siyah Lashdress Maskara ile gerçeğe dönüşecek. Ürün kusursuz dayanıklılık ile karakterize edilir ve kullanışlı bir fırça, yapıştırma, topaklanma ve dökülme olmaksızın her kirpiği renklendirmenizi sağlar.

maskara

Maybelline tarafından Toplam Temptation Maskara

2018’deki kozmetik yenilikleri arasında, Maybelline’den Total Temptation Mascara maskarası geçemezsiniz! Kirpikler baştan çıkarıcı bir hacme, zengin bir renge ve her uygulamada egzotik hindistan cevizi aromasına sahiptir. Hindistan cevizi yağı, kirpikler için bakım bileşiminde, onları güçlü, parlak yapar ve topakların görünümünü engeller.

Kozmetik yenilikleri 2018

Lancome tarafından Monsieur Big Maskara

Karkas olmadan, herhangi bir kızın kozmetik çantası hayal etmek zordur, çünkü günlük makyaj yapmadan neredeyse imkansızdır. Kirpikleri uzun, hacimli ve baştan çıkarıcı yapan Lancome’dan maskara Monsieur Big Mascara’ya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ürün uygun bir aplikatör ile kolayca uygulanır, her silindiri büker ve kaldırır.

Güzellik trendleri 2018

L’Oreal tarafından Paris Mascara Paradise Extatic

Kirpiklere şaşırtıcı bir uzunluk ve üst üste vermek için L’Oreal’dan Paris Mascara Paradise Extatic Maskara’yı kullanmayı deneyin. Dalgalı fırça, ürünün uygulamasını basitleştirir ve her ciliumu çok püf noktaya boyayar. Karkasın bileşimindeki değerli hint yağı, kirpikleri nazikçe önemser ve rahatlık hissi verir.

bahar 2018 için maskara

Ultra Ses Curve Noir Elegant Patricia Ledo tarafından

Güzel hacimli kirpikler 2018 güzellik trendleri arasında kalır, bu yüzden iyi bir karkas olmadan, kız bu baharı yapamaz. Ultra Hacim Mürekkebi Curve Noir Elegant, Patricia Ledo’nun zarif bir şekilde kirpikleri kıvırır, istenilen hacmi ayarlar, düzgün ve topaksız uzanır, gün boyunca mükemmel bir şekilde giyilir ve parçalanmaz.

maskara 2018

Maybelline tarafından Lash Sansasyonel Maskara

Bu maskara yeni sevginiz olacak, çünkü kirpikleri mükemmel bir şekilde uzatır, hacim ve güzel bir bükülme verir. Gün boyunca oldukça iyi korunur, parçalanmaz, birbirine yapışmaz ve topaklar oluşturmaz. Maybelline’den Lash Sensational Maskara ile size anlamlı bir bakış.

Maybelline için maskara