2018 kışlık botu: en şık ve sıcak seçenekler

Kış tarzı unutmak için bir sebep değil. Özellikle moda kışlık botlar 2018 koleksiyonları çok sayıda seçenek sunuyor. Ama bir kural var: botlar kendiliğinden muhteşem olmalı ve aynı zamanda görüntünüze uymalıdır.

Neyse ki hepimiz için, kış sezonu net ve katı bir çerçeve oluşturmaz. Ancak 2018’deki küresel trendlerin en üst listesinde yer alan trendler var. Dolayısıyla, günlük görüntüdeki kadınlık ve seçkinlik, tasarımcıların kış görüntüleri oluşturmayı önerdikleri en güncel yön.

En şık kışlık botlar 2018

Çizme-Çorap ve Çizme

Çizme çorapları, 2017 ve 2018’deki en popüler trendlerden biri haline gelmiştir, çünkü bu modelin ek aksesuarlara ihtiyacı yoktur. Botların kaba görünmesini sağlamak için tasarımcılar, bunları basit yünlü elbiseler, midi etekler, elbiseler-gömlekler ve denimden yapılmış kıyafetler ile birleştirmeyi öneriyorlar. Bu görevle, Victoria Beckham markası mükemmel bir şekilde klasik görüntülerle şık bir detayı birleştiriyor. Kış mevsiminde, botun yüksekliği ve topuğun yüksekliği, çorap şeklinin özel bir önemi yoktur, ana şey renktir. Ayakkabıları daha parlak, daha iyi. Ancak, klasiklere alışkınsanız, pastel tonları güvenle seçebilirsiniz – bunlar da önemlidir.

moda kışlık botlar 2018

Yüksek Diz Çizmesi

Dizine botlar – konfor arayanlar için kış için en yaygın seçenek. Sezonda yüksek çizme 2018 özelliği gösterisi Miu Miu olarak kare ve sivri ayak, topuk kovboy, parlak dekor elemanları ve çeşitli renk paleti, oldu.

moda kışlık botlar 2018 1

OKUYUN: Moda 2018: Gelecek kışın ana trendleri

Bağcıklı çizme ve çizme

Modada bağcıklı ayakkabılar ilk sezon değil, her defasında botlar biraz değişiyor. Bugün, bağlama genellikle dekoratif bir rol oynar ve ayakkabılar bir fermuarla bağlanır. Bu modeller, birçok tasarımcının koleksiyonlarında görülebilir – Anna Sui ve Fendi’den Bottega Veneta ve Moschino’ya.

moda botları 2018

Çizme “akordeon”

Yüksek akordeon ve düşük ayakkabılar “akordeonda” – 2018’de bir başka moda trendi. Yeni sezonda parlak bir örnek Marc Jacobs ve Saint Laurent markalarıydı. Tasarımcılardan birincisi diz üstünde dizili “akordeon” atar, ikincisi ise çizgilerin orta kısmına odaklanır.

moda çizmeler

ugg botlar

Bu sezonda hangi moda ayakkabı modellerinin moda kadınları lehine olduğunu söylemiştik. Ama bu botları görmezden gelemezlerdi. 2018 yılında, popülerliğin zirvesinde kürk botlarının klasik versiyonu, ancak bu sezonda parlak dekor uygun değildir.

Moda Ugs 2018

Kürk botları ve botları

Eğer abartılı eğilimlerden korkmuyorsanız, bu ayakkabı tam size göre. Kadın ayakkabılarında kürk, yaz modellerinde bile mevcuttu, ancak 2018 kışında bu malzeme sadece dekoratif bir rol oynamamaktadır. Markalar Miu Miu, Prada, Moncler Grenoble, farklı bir renk paletinin orijinal kürk botlarını yarattı. En şık malzeme yapay parlak kürk.

ayakkabı kış 2018

Kadife Çizme

Bu Ukrayna kış için en pratik ayakkabılar olmasın, ama çok şık görünüyor. Parlak kadife bayan botları Jeremy Scott, Antonio Berardi, Ellery koleksiyonlarında ve diğer koleksiyonlarda bulabilirsiniz. Ana kural, bu ayakkabıların pastel renklerde en basit kesimin giysileriyle birleştirilmesidir. Aksi takdirde, zarif bir görüntü yerine kaba olacaktır.

ayakkabı kış 2018 1