8 kural, nasıl genç görünmek

Kilo vermek için ilk şey. Hiçbir şey yıllarca biriken kilogram gibi ekler. Bu nedenle yapılacak en önemli şey, alışılmadık bir ağırlık kazanmaya devam etmektir. Çok mu geç? O zaman acilen doğru yola çıkın ve kilo verin. Ciddi! Satın alınan hacimlerden kurtulmak, yüzde 1000’in tamamı için bir gençleşme için çalışan bir yöntemdir. Başka hiçbir şekilde daha iyisini yapamaz.

Katia Gershuni
Fotoğraf Sergey Milansky

Kuyrukları ve saç tokaları unutun. Kadının daha yaşlı, saç kesiminin kısaldığına dair bir görüş var. Gibi, saç aynı değildir, ve 40 yaşında, gevşek bukleler giydiğinizde, rahatsız etmeyin. Bu yanlış! İlişkili olarak, uzun saçlı kadınları daha genç olarak algılıyoruz. Fakat birkaç şart var: uzun saçlar saçlara yerleştirilmeli ve bir kuyruk, saç tokası, “yengeç” ve benzeri gibi şeyler giyilmemelidir. Aşırı miktarda saç, seninle zalim bir şaka oynayabilir ve retro tarzında bir hanıma dönüşebilir. Daha genç görünmek için, kesilmiş uçları olan, dağınık saç stilinden ziyade en doğal, ama bakımlı, giymeniz gerekir. Ve unutmayın: saçlarınızı asla doğal tonundan daha koyu tonlarda boyayamazsınız. Doğaya göre yumuşak bir saç rengine sahip olan kadınlar, “takım elbise” yi kökten değiştirirlerse ve sarışınlar esmer olurlarsa daima daha yaşlı görünürler. Değişmek, daha hafif olmak için, daha karanlık – hayır, karşı efekti elde edip daha yaşlı görünebilirsiniz.

Kendinize kot delikler verin. Perişan, karanlık ya da aydınlık – bu zaten onuncu bir şey. Gençliğin etkisinden bahsettiğimiz için muhafazakârlığı bir kenara bırak. Eski bluzlar ve son derece klasik şeyler yerine giymek, günümüzde moda yelekleri, tişörtler, swiss baskıları. Ancak bunları daha iyi seçerek, düşük anahtar şekillere ve renklere (yani “asidik” değil) modellerin tercih edilmesini sağlayın, böylece aşırıya kaçmayın ve komik görünmeyin.

Giysilerin renk düzeni parlak veya parlak olmalıdır. Koyu renkler gençleşemez. Dekoratif aksesuarlar alanında parlak ve önemsiz olmayan kapanımlara sahip bir pastel esas alın. Özellikle ışık yansıtan ipek, saten, yün veya kaşmir ve ipek gibi dokularda Işık tonları, bunlar yüz cilt tonunu aydınlatmak ve otomatik olarak daha genç görünür. Saç renginizi ve gözlerinizi unutmayınız, kıyafetlerinizle ilgili teraziler kullanınız ve anında hoş bir sonuç elde edersiniz.

Modaya bir göz atın, böylece giysileriniz sizin için aşağı inecektir. Topikal spor ayakkabılar, spor ayakkabılar, slip-in’ler birçok insanın düşündüğü gibi spor ayakkabıları değildir. Bu rahat ve içinde kesinlikle genç görünecek! Bir elbise veya deri kalem etek ile onları giymekten korkmayın. (Yani büyük boy) hantal katlarını ve hırka serbest kesim önlemek etmeyin, şekilsiz şeyler gergin değildir ve sadece ayrıca eğilimlerin farkında olduğunu gösteriyor, ama olmaz çok giysi onurunu vurgulamak.

Fotoğraf: Getty Images

Headdress’i dene. Bir şapka-tencere veya bazen Fedor fötr ve deneme istekli olanların tercih etsin, düz siperliği ile beyzbol şapkası denemek için değer. Bu şey bir gençlik imajı oluşturabilir ve 10-20 yıl uzaklaştırabilir. Kol saatı, erkeklerin tipini seçer ve genelde tüm mücevherler büyük ve büyük olmalıdır. Küçük bir kolye gibi küçük detaylar, ince bir halka sayılmaz, moda değildir. Yani, ana hedefinizde yardımcılar değiller. Süslemelerde, bugünün ifade ve ilgisi önemlidir. Bana, iyi görmediği ve gözlük takmak zorunda gibi, sizin şekil ve büyük masif çerçeve uygun, ancak sadece siyah veya kahverengi seçiniz edin. Burada renk ile denemeye değer. Işığa ve görünüşte göze çarpmayan seçeneklerden vazgeçin: onlar sadece metalin yanı sıra jantı da ekliyorlar. Bu arada, güneş gözlüğü, yaşlanma karşıtı bir görüntü peşinde en iyi arkadaşınızdır.

Torbayı doğru şekilde seçin. Demir bir yasa var: küçük bir kadın büyük bir çanta alabilir, ancak büyük bir hanımefendi küçük bir debriyajla gülünç görünecektir. Bu nedenle, bedeninizin boyutlarını göz önünde bulundurun ve eğer benim gibi bir formda bir kadın varsa, ölçeği hatırlayın. Akşam çıkışı küçük bir çanta formatı mı gösteriyor? Etkileyici boyutta bir zarf seçin. Son sezonlardaki eğilimler sırt çantasında bahis yapıyor. Bu seçenek – boğa gözüne çarptı. Ve kullanışlı, çünkü geniş ve eller serbest, üstelik moda. Ve eğer bir kadın modern gözükürse, o genç bir a priori anlamına gelir ve pasaportta ne yazdığı önemli değildir.

Kozmetikte inci annesi, gençliğin düşmanıdır. İdeal olan ve boyun derisinin rengiyle eşleşen tonal çare rengini seçin. Göz çevresinin özen ve ona kapatıcı başka bir katman koymak için korkmayın, alt göz kapağının üzerindeki kırışıklıklar nadiren fark edilir, ancak gözlerinin altında mor halkalar bütün bir mesafeden dışarı olun! Makyajda zorunlu set pürüzsüz bir ton, allık, düzgün kaşlardır. Ve bir kez ve her şeyi hatırlayın: Kozmetikte inci annesi gençliğin düşmanıdır. gölgeler, allık, bizim kırışıklıkların veya kıvrımları içine parıltılı sonbahar ile ruj, her şey kayıp zaman! Matt textures – dikkat etmeniz gereken bu.