Bayan pantolonları: Nasıl ve ne giyecekleriyle

Makalenin içeriği:

  • Ofis stilinde özgünlük
  • Üniversal kot borular
  • Spor şık
  • Bir günlük topluluktaki daralmış pantolonlar
Pantolon-borular
Pantolon-borular
Fotoğraf: Shutterstock

Ofis stilinde özgünlük

Sessiz ofis renklerinin pantolon boruları klasik düz pantolonların yerini alabilir. Dudochki, ofis kıyafetini aydınlatmaya ve özgünlük tarzını vermenize yardımcı olur. Yüksek topuk üzerinde klasik botlarla veya siyah ayakkabılarla pantolon giyin. Grubu uyluğun ortasına kadar takılı bir ceketle tamamlayın. Ayrıca klasik bir bluz ile birlikte kısa bir yelek iyi görünecek. Sıkı bir kadın bağı ekleyebilirsiniz.

Üniversal kot borular

Dar kot pantolon kızlar ve okul kızları ve bir iş kadını ile popülerdir. Çünkü hepsi olağandışı evrenseldir. Gençler, spor ayakkabı ve spor ayakkabısı ile bu tarz bir kot pantolon giyer, görüntüyü şık bir sweatshirt veya kazak ile tamamlar. Bu spor-rahat tarzı, şehir dışı geziler ya da parkta yürüyüşler için uygundur. Aynı kot-ponponlar saç tokaları ve parlak tepelerle mükemmel bir şekilde birleşir – bu yüzden harika bir kulüp görüntüsü ortaya çıkar. Ve erkeklerin kafalarını çevirmesini istiyorsan, sana bakarken, topuklu dar kotlar ve derin bir kesikle hırka giy.

Pantolon puflarının sadece ince ve uzun bacaklı olduğunu düşünmeyin. Sıkma modelleri ve uzunlamasına çizim, aşırı tamlığı ortadan kaldırmaya ve bacakları uzatmaya yardımcı olacaktır

Spor şık

Spor salonundaysanız ya da fitness için giderseniz, bir çift daralmış spor pantolon aldığınızdan emin olun. Bakımlı şekle uyum sağlayacak ve erkek sporcular için hayranlık uyandıracaklardır. Modern spor pantolonları nefes alabilen malzemelerden yapılmıştır ve fitness kulübünde konaklamanızı konforlu hale getirecektir. Sıkı uydurma stilleri hareketi kısıtlamayacaktır.

Bir günlük topluluktaki daralmış pantolonlar

Boruların tarzı tam ifade özgürlüğü verir. Sakin pastel tonların pantolonları, tamamen farklı gündelik görüntülerin temeli olabilir. Modaya uygun bir ülke stili oluşturmak için pantolonları düz bir taban üzerinde bot botları ve büyük çiftleşme kazaklarıyla birleştirin. Uçan bir tunik romantik bir görüntü yaratacak, büyük boncuklardan süslemeler yapacak ve fildişi buna uyacaktır. Hafif bir eşarp ve kovboy çizmeleri ile deri ceket, size şık ve biraz agresif bir görünüm verecektir.

Bacaklarınızın uzunluğu ile rahat değilseniz, lapels ile boru giymeyin. Kontrast tur bandı bacağını görsel olarak kısaltır. Aşırı durumlarda, daima topuklu ayakkabılar giyin

Sıcak mevsimde, pamuklu bir ceket veya polo gömlekli borular giyin. Çok popüler şimdi parlak yaz pantolon mavi, yeşil, kırmızı. Bununla birlikte, üstte daha sakin bir renk gerektirirler, ancak çanta tonlu pantolonlarda seçilebilir. Soğuk havalarda, bir trençkotun veya takılı bir montun kadife borularla birleştirilmesinden daha iyi bir şey yoktur. Fantazi yapın, moda dergilerindeki fotoğrafları görün ve resminizi benzersiz hale getirin.

Daha fazla bilgi için: Sonya Rikel’den kadınlar için kıyafetler