Cannes Festivali – 2018: Yıldızlar için en iyi ve en kötü kıyafetler

71. Cannes Film Festivali açıklandı! Tesadüfen, Rus ünlüleri olduğu ortaya çıkan yıldız, “Herkes bilir” filminin galası ve törenine geldi.

Cannes’ı açmak – “Oscar” dan daha az önemli olmayan bir olay, böylece ünlüler kırmızı halıya iyice girmeye hazırlanıyorlardı. Gecenin yıldızı, bu yıl Kristen Stewart, Leia Seydou, Andrei Zvyagintsev, Dani Villeneuve ve diğerleriyle birlikte jüriye katılan Cate Blanchett’dı.

71. Cannes Film Festivali'nde Cate Blanchett

71. Cannes Film Festivali’nde Cate Blanchett
Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Cannes Film Festivali’nin açılışında – 2018 Kate siyah katta bir lüks dantel tuvalete çıktı. Onun kıyafetleri vurgulamak etkileyici arkasındaki kesme yanı sıra ajur örgü korse oldu. Parlak dikili çiçek küpeleri ile desteklenen Hollywood diva görüntüsü.

Kristen Stewart da siyahı tercih etti. Bununla birlikte, kıyafeti modaya daha fazla benzer hatalar olarak düşünülebilir. Elbise oyuncuya biraz dağınık oturdu ve onu hiç boyamadı.

Kanımızca en iyisi tuvaletler, kırmızı halı Penelope Cruz, Candice Swainpole ve Julianne Moore boyunca geçiş yapmak için seçilenlerdi. Son olarak, farketmeye değer, Cannes’ın açılışında bir his yarattı. 57 yaşındaki yıldız, fotoğrafçıların önünde, pelerinli muhteşem bir kızıl elbisenin içinde parladı. Kıyafetin cesur gölgesine rağmen, yıldızın saç rengiyle mükemmel bir şekilde birleşti ve kusursuz şekilde figürün üzerine oturdu. Bu zaman zarfında Cannes’a uzun yıllardır gelen Victoria Bonya, bu sene en şıkları arasında yer aldı. Seçimi derin bir boyun çizgisi olan nane dantel kıyafeti üzerine düştü.

Moda hataları olmadan maalesef hala yoktu. En kötüler arasında Lena Lenin’in geldiği büyük çivili altın elbise vardı. Ayrıca, 23 yaşındaki oyuncu Shantel Jeffries tarafından modaya uygun bir başarısızlık yaşandı. O, kelimenin tam anlamıyla yemyeşil göğüslerini örtmeyen gümüş rengi bir elbise ile herkesi şaşırttı.

Cannes Festivalinin kırmızı halısından daha fazla yıldız – 2018 – galerimizde!

Cannes Festivalinin açılışı 2018: fotoğraf