Cesur ve şık: bu baharda tırpan ne giymek?

Tırpan neredeyse her kız için bahar gardırop olan evrensel bir şeydir. Bu mevsimle ne giyeceğimizi anlıyoruz, modaya uygun, alakalı ve orijinal görünmek için.

Siyah pantolon

Tüm durumlar için ve kesinlikle giyilecek hiçbir şey olmadığında bile – siyah deri ve siyah pantolonların kombinasyonu. Aynı zamanda, ikincisi düz, daraltılabilir, alevlenebilir veya fırlayabilir – isteklerinize ve şeklin yapısına göre bir model seçin. Resmi, büyük bir topuk, yarım bot, spor ayakkabısı veya bot ayakkabısıyla renkli ayakkabılarla tamamlayın. Başlık, görünümü uyumlu bir şekilde tamamlayacak ve belli bir vurgu yapacak.

deri ceketler

Beyaz tişört ve kot pantolon

Bir tırpan ile ne giyeceğinizi bilmiyor musunuz? Bir deri ceketi beyaz bir tişört ve kot pantolonla açık veya koyu bir gölgede birleştirmeyi deneyin – elbette gardırobunuzda! Böyle bir karışım basit, sınırsız ve özgür bir bahara benziyor; arkadaşlarla yürümek, sinemaya gitmek ya da bir müzik festivaline gitmek için harika bir fikir. Ayakkabı olarak, sert ayakkabılar, sabit topuklar veya spor ayakkabılar üzerinde ayak bileği botları seçin – size daha yakın ne var?

ne giymek ile kosuh

Havadar bir etek veya elbise ile

2018 ilkbahar-yaz modası beklenmedik deneylerle doludur, bu yüzden iri çiğneme ve narin bir elbise ya da gevşek uzun etek kombinasyonu ihtiyacınız olan şeydir! Kontrastı daha da belirgin hale getirmek için yumuşak pastel tonlardaki kıyafetleri seçin. Dikkatsiz bir topuzda saçlarınızı yumruklayın, güneş gözlüğü ve şık bir çanta ekleyin ve bu baharda macera arayışına girin!

moda ilkbahar yaz 2018

Muhteşem pantolon

Görünümünüzün unutulmaz ve sıradışı olduğu için, yaratılışının en tanıdık giyim modelleri olmadığını seçin. Örneğin, neden kosuha’yı culettes ile birleştirmiyorsunuz? Ya da abartılı bir bel ile çizgili veya parlak kırmızı pantolon ile? Parlak, standart dışı ve çok ilginç! Ve eğer kalın topuklu veya renkli botlarla pürüzlü botlar eklerseniz, efekt çarpıcı olacaktır! Ana şey, renk sayısı ile aşırıya kaçmak değil.

tığ nasıl giyilir