Ellerde: hangi eldivenler soğuğa daha iyi ısınır?

Şüphesiz, çoğumuz anneannemizin soğuk buzlarda sevgiyle ördüğü eldivenler var. Ama zarif bir palto veya kürk manto ile eldiven giymeyin ve hatta daha fazla ışığa çıkamazlar. Tek çıkış eldiven giymektir. Ama nasıl ısınacak ve aynı zamanda kalemleri dökmek gibi görünüyor. Bu şirketin uzmanlarından öğrendik EDMINS.

Fotoğraf: EDMINS

Hangi eldivenler daha sıcaktır?

En sıcak bir kürk astarlı eldiven olduğu düşüncesi, sadece kısmen doğrudur. Eğer ellerin ısıyı muhafaza etme yeteneği üzerinde yastıkları yerleştirirseniz, yükselişi ölçeği olacaktır: kaşmir kompozisyonu ile akrilik, suni ipek, doğal ipek,% 100% 50 den yün kompozisyonu ile yün astar, tavşan kürk, kaşmir astar% 50 % 100’e kadar ve son olarak da en sıcak malzeme – koyun kürkü.

% 100 kaşmir ve% 100 yün, astar üretiminde pratik olarak kullanılmaz, en pratik iplik% 80’dir.

Deri mi deri mi?

Doğal deri ile dışsal bir benzerlik ile, ekolojik-deri ve diğer suni deriden yapılmış eldivenler, ısı tutma konusunda kaybolur. Doğal malzeme dokunuşa daha hoş. Buna ek olarak, bu tür eldivenlerdeki ellerin cildini solumaktır, yani terlemez, yani eko-deriden üretilen ürünler hakkında söylenemez.

Fotoğraf: EDMINS

Hangi cilt seçilir?

Deri eldiven üretimi için ana malzeme: kuzu derisi, keçi derisi, domuz derisi. Ayrıca, vahşi hayvanların derisi: geyik, geyik. Bazen sürüngen derisinden ve hatta balıktan yapılmış eldivenlerin elemanlarını bulabilirsiniz. Listelenen materyallerin her birinin avantajları ve dezavantajları vardır. En narin ve zarif bir kuzu derisidir. Yirminci yüzyılın ortasında “husky” olarak adlandırılan işlenmiş alüminyum oksitleriydi.

Böylece, dünyadaki şık bir görünüm için elbette kuzu eldiveni en iyi seçim olacaktır. deri eldiven, geyik ya da geyiği – deri eldiven kezhuel veya spor, en iyi seçim tarzında giysiler bir tamamlayıcısı olarak günlük kullanım için gerekirse. 11 Kasım’dan beri herhangi bir marka eldiven satın alabilirsiniz EDMINS 2990 ruble eşsiz bir fiyata. Şirketin markalı mağazalarında.

Boyutu nasıl seçilir?

çizgisiz eldiven boyutunda kesinlikle seçilmelidir eğer herhangi astar unutmayın: “Nefes” yün, ipek, kürk, kaşmir, gerektiği Eldiven takarken, astar mevcutsa, elin gereksiz yere çaba harcamadan girmesini sağlayın. Astar yoksa, yeterince gergin olan eldivenler alın. Araba eldiveni özellikle sıkıca oturmalıdır.

Uygulamada, iki boyutlu ölçekler kullanılır – inçlik (6 ila 11 birim) ve santimetre (16 ila 27 birim) arasında avuç içi kavrama.

Mağazalarda EDMINS Doğru boyutunun yanı sıra kendiniz için ve kimin elleri yapmak belirli bir ölçek boyutunu bilmek sevdiklerinize için eldiven seçmenize yardımcı olacak geçiş tablosunu belirlemesine yardımcı olmak için özel merilki kullanın.

Fotoğraf: EDMINS

Hangi eldivenler daha uzun sürecek?

Avrupa giyim kültürü ve en önemlisi, seri ve bireysel eldiven üretimi, Napolyon fetihlerinin zamanlarına kadar uzanır. Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya ve hatta İtalya’da, Fransız uzmanlar gerçek deri eldivenlerin fabrika üretiminin kaynağında durdular. El ile kesmenin klasik teknolojisi, cildi sıkılaştıran karmaşık bir sistemle şimdiye kadar hayatta kalmıştır. Birkaç mevsim çorapları için uzun ömürlü bir eldiven tutma şekli ve boyutu sağlayan kişidir.

Elde kesme ya da masa kesimi artık bu tür ürünlerin çok pahalı olması nedeniyle nadiren Rusya’ya teslim edilen birkaç Macar, Romen ve İtalyan işletmesinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, Asya üreticileri, ön eleme sıkmalarına gerek kalmadan, makine kesimlerini kullanırlar veya daha basit bir şekilde baskı yaparlar.

Rusya pazarında, Torzhok fabrikasında tutulan ana üretici, klasik manuel kesme teknolojisi, 25 yıldır şirket olmuştur. EDMINS. İşte bu yüzden işletmenin ürünleri, eldiven olarak iyi bilinen birçok ünlü Rus tasarımcı ve stilist tarafından seçilir. Ne yazık ki, derinin kesilmeye, bir daralma ile nasıl hazırlandığını görsel olarak belirlemek neredeyse imkansızdır. Doğru şekilde kesilmiş eldiven, genişlik boyunca kolayca uzanır ve uzunlamasına yönde sabittir. Eldivenlerde, el kesimi, elastikiyet, makine kesimi ile karşılaştırıldığında% 20-30 daha yüksektir. Yani, bu ürün uzun sürecek.

Fotoğraf: EDMINS

Eldiven bakımı nasıl yapılır?

Özel işlem görmüş deriden yapılmış deri eldivenler, nemden korkmaktadır. eldiveniniz ıslanırsa, akü ve diğer ısıtma uygulamalarında ve tedavi el kremi uzak pamuktan yapılmış bir havlu veya peçete ile kurulayın. Eldivenlerin uzun süreli saklanması için polietilen torbalar kullanmayın. Kir eldiven nemli bir bez ile temizlenir ve daha sonra yukarıda tarif edildiği şekilde kurutulabilir. Özel kirlilik durumunda bebek sabunu kullanabilirsiniz.