Modaya uygun büyükanne: 63 yaşındaki Lin Slater tarzıyla dünyayı fethetti

Bir sosyoloji profesörü olan Lin Slater’ın New York’taki 63 yaşındaki ikametgahı, lüks tarzıyla modanın dünyasını ve sosyal ağları fethetti.

Kaza Simgesi’nin takma adıyla bilinen Lin, kişisel fotoğrafları üzerinde günlük moda görüntüleri ile yayınlamaya başladıktan sonra gerçek kraliçe Instagram oldu. Kusursuz bir üslup anlayışı, ona Amerika’nın “en modaya uygun büyükannesi” unvanını ve dünya tanınırlığını getirdi. İnkar etmeyelim, Lin’in tarzı gerçekten dikkati hak ediyor ve hayranlık uyandırıyor – parlak olmaktan korkmuyor ve aynı zamanda gülünç görünmüyor.

Kendi kabulü ile, ağda kendi moda sayfasını oluşturma fikri, internette alışılmış şehir yaşamını yaşayan modern, yetişkin entelektüel kadınların tarzıyla ilgili herhangi bir moda blogunu bulamadıktan sonra ortaya çıktı.

Lin Slater

Lin Slater

Geçen yıl Ling, gerçek şöhrete geldi – şirket HM bir dizi mayoyu taklit etmesini istedi. En modaya uygun büyükanne ile işbirliği yapmak da arzu ve diğer moda markalarını ifade etti. Ancak, Lin kendisi için, tüm bu önemli değil – o sadece güzel kıyafetler seviyor ve moda takip ediyor:

Tarzımı tanımlamam zor. Aynı zamanda minimalist, provokatif ve avant-garde. Ama her şeyden önce, özgünlük benim için önemli – günlük yaşamda giymeyeceğim şeylerin fotoğraflarını çekmeyeceğim. Ben de bana uygun olan kıyafetleri tercih ederim. Eğilimlerden sonra koşmayacağım, eğer bana uymazlarsa, – diyor.

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater

Lin Slater