Niall DiMarco: nepočujúci manekýn, tanečník a hviezda Instagram

Modelovanie je druh galérie znakov, ktorí dokázali prijať svoj vrodený rozdiel s ostatnými a “predať” to. Život Niall DiMarko rozhodne potvrdzuje túto hypotézu.

Niall na gala amfAR v New Yorku v kancelárii modelárskej agentúry Wilhelmina Models, 9. júna 2016

“Ako horúco to je!” – jeden z členov poroty “Top model v americkom” dal to na debut 22 sezóny. Vysoký, nafúknutý tmavovlasý chlap priťahuje okamžite pozornosť. No sa zameriava nie na opálený opálený trup, ale na modré oči, ktoré slúžia ako hlavné prostriedky komunikácie Niall s ľuďmi.

Niall a Tyra Banks v propagačnom pláne pre show “American Top Model”

“Tyra ma našiel v Instagram (@nyledimarco) a pozval ma, aby som sa zúčastnil castingu, “uviedol manekýnista v rozhovore pre súťaž. – Ona ani nevie, že som hluchý, “Veriť vo fyzickej nedokonalosti Niall a pravda je na prvý pohľad veľmi ťažké, ale neberie do úvahy absencii DiMarco sluchové chyby:” Narodil som sa sluchovým rodiny a celý svoj život som hluchý a nemý komunita!. Pre seba som absolútne obyčajný človek, len zatraceně atraktívny. “

Fotografie z účtu Instagram modelu

Pred výberom hlavnej časti účastníkov programu “ANTM” mal Niall takmer žiadne skúsenosti s modelingovým priemyslom. Na projekte sa musel naučiť komunikovať s kreatívnym tímom, ktorý už pri prvom fotografovaní zaznamenal talent modelu. “Je to úžasné: on nepočuje, ale počúvaj, – zdieľal vedúci fotografa Yu Tsai reláciu. “Niall číta môj výraz a vytvára potrebný výsledok.” Hluchota pre chlapa sa stal akousi výhodu v snahe o názve “Amerika je ďalší topmodelka”: zatiaľ čo súperovi plytvať energiou na hádky a klebety, Niall sa sústredil na jazyku a emócií jej tela. Čas od času sa dostať na najvyššie skóre pre test, keď prestal byť neviditeľný, a stala sa vážnym konkurentom, ktorého obrázky hovoria hlasnejšie než slová.

Na slávnostnej večeri Life Ball 2017, jún 2017
…a na ulici v Los Angeles, júl 2017

Jeho jediným problémom – non-účasť na rokovaní o komunikáciu s nepočujúcimi – Nile premenil v akejsi štartu, ktorý podporoval v priebehu celého projektu. “Na svete je neuveriteľný počet ľudí s rovnakou fyzickou chorobou ako ja. A veľmi by sme boli ocenení, keby sa spoločnosť dozvedela aspoň niekoľko jednoduchých neverbálnych slov, “povedal. Prísť do finále, Niall predstavil aplikáciu, ktorá učí americkú znakovú reč, a vyhral «ANTM» Ako prvý posluch supermodelka, stala kreatívne spolupracovníka a tvár spoločnosti «ASL», ktorého cieľom je podporovať kultúru hluchý a nemý pre masy.

Niall DiMarko a mama na snímke vystúpenia “American Top Model”

“Vyhral som nie pre slávu, ale kvôli vplyvu” – opakovaná DiMarco – a samozrejme, kvôli jeho matky, ktorá je celý život ma vychovala sama … “Mami, mimochodom, nielen podporované Nialla zákulisí projektu a zúčastňuje sa jej priamu účasť, pričom v jednom zo záverečných fotografií sa zúčastnila filmu so synom. Dojemný vzťah sluchu rodín nútení roniť slzy viac než sto tisíc fanúšikov «ANTM», ktorí sú skutočne obávajú mužského modelu a tajným snom ísť s ním. “Niall chcú dievčatá, chlapci, mamičky a oteckov, – zdieľaný druhý finalista šou Lacey Rogers. – Je očarujúci, zábavný a sexy. A čo je najdôležitejšie, ako to je. “

Niall DiMarco vo fotografovaní pre časopis Attitude, 2017

Po «ANTM» DiMarco nezmizla z radaru, niektoré víťazov minulých sezónach prehliadky, a pokračoval vyvinúť sa v modelovaní a ísť k svojmu hlavnému snu – mužskej Champaign Dolce Gabbana. On hral za «Attitude» vydaniach, «Nylon», «Buzzfeed», «The Washington Post» a «Ľudia» a podpísané s modelovanie priemysel obrie «Wilhelmina Modely». Súbežne s tým, že aj naďalej učiť ľudí posunkového jazyka a aktívne sa podieľať na «ASL» propagácie, a keď Niall sa rozhodol zúčastniť sa show “Dancing with the Stars”, diváci ho privítala výhradne na amslene.

Promo pre 22. sezónu “Dancing with the Stars”

Tanečný projekt sa stal ďalším miestom, kde chlapík s ďalšími potrebami od narodenia dokázal svoje bezhraničné možnosti. Pod vedením svojho partnera Peta Murgatroyd, on zvládol tango, rumba a cha-cha-cha, vyvádzal prevráti a komplexnú podporu a tiež zasiahnuť publikum s jeho nevyčerpateľnú pozitívne a túžba prelomiť stereotypy. V jednej fáze show zbavený Niall ďalší zmyslový orgán s otázkou, k tancu so zavretými očami, a výkon, aj napriek jeho nie celkom viac technických parametrov sa stal jedným z najviac emocionálne a silných číslach v histórii “Dancing with the Stars”.

Kvôli sľúbené diskař pre všetky nepočujúcich obce Niall DiMarco vyskočil nad hlavou a nenechal nikoho na pochybách, že vavríny víťaza dvoch najpopulárnejších programov Ameriky dostal to schválne. “Vieš, milujem svoju hluchotu a ja som jej vďačná. Pomohla mi, aby som preukázala sebe a spoločnosti, že na svete nie je nič nemožné. Je dôležité prijať iba ich nedostatky a uvedomiť si, že sú otvorení dverí z vesmíru … “

Najväčší hugger na svete chodí na túto rozkošnú malú nepočujúcich dámu #BeStillMyHeart

Publikácia od Nyle DiMarca (@nyledimarco)

  1. Gigi a Bella Hadid: sestry súperi
  2. 17 “holých” šiat hviezd, v ktorých ste nemohli jesť ani si sadnúť
  3. Móda 60: ikony ikonického štýlu, ktoré vytvorili éru

Foto: Getty Images, Instagram