Oscar-2016’nın ana kıyafetleri: adayların ve kazananların emirleri

28-29 Şubat gecelerinde Los Angeles’ta 88. Oscar-2016 Ödül Töreni düzenlendi. Onu fazla uyuyanlar (ve tabii ki, çoğu), bu törenin en önemli kıyafetlerine daha yakından bakmayı öneriyoruz. Oyuncu adaylarının ve kazananların ne giydiğini anlatır ve gösteririz.

Gucci elbiseli Bree Larson

Oscar-2016 töreninde Bree Larson
Oscar-2016 töreninde Bree Larson

Bree Larson sadece 26 yaşındaydı ve son Oscar töreni onun zaferiydi: kız “Oda” filminin En İyi Kadın Rolünü kazandı. Görünüşe göre, kız bu topun kraliçesi olacağından neredeyse emindi. Genç bir aday için özel olarak hazırlanmış bir elbise Gucci tarafından kraliyet mavi kıyafeti olarak adlandırılır ve bu her şeyi söyler. moda evi neredeyse kesin bahis etti: adaylığı “Altın Küre” “en iyi dramatik aktris,” Brie Larson aynı rol için aldıktan sonra – bu, pratikte neredeyse “Oscar” garanti edilir.

Parlak mavi (ya da hepsi aynı mavi?) Bir elbise Kendi içinde bir mücevher sanat eseri olan şık bir kemere sahip olan renk, tek bir kopya halinde yürütülür. Yani, bu görüntüyü tekrarlamak, başarılı olmak için olası değildir.

Louis Vuitton elbiseli Alicia Vicander

Oscar-2016 töreninde Alicia Wickander
Oscar-2016 töreninde Alicia Wickander

Oscar-2016 muzaffer olan -27 yaşındaki Alicia Vikander olan başka bir oyuncu Louis Vuitton elbisesinin töreninde ortaya çıktı (ki bu şaşırtıcı değil, çünkü Alicia bu markanın yüzüdür). Ve yine parça işi ile uğraşıyoruz. Gümüş iplikle işlenmiş limon-sarı kefal tarzı elbise (asimetrik uzunluk ile), özel olarak Alicia’nın siparişi için dikildi. Elbette, Vikander’in% 100 zaferini tahmin etmek, Bree Larson’ınki kadar kolay değildi. Ama yine de, “Danimarka’dan Kız” filmindeki ikinci planın rolü için, oyuncu şimdiden prestijli bir ödüle sahipti – SAG Ödülleri. Bu yüzden şanslar iyiydi, ama Alicia Vikander kendini “Oscar elinde” ile – iyi lanet olsun.

Armani Prive elbiseli Cate Blanchett

Oscar-2016 töreninde Kate Blanchett
Oscar-2016 töreninde Kate Blanchett

Oscar Cate Blanchett’in adayı onun alışkanlıklarını değiştirmedi – son malzemesinde bile, aktrisin törendeki görünüm için Armani Prive’yi seçeceğini tahmin ettik. Kate en sevdiği pastel tonlarına sadık kaldı – kırmızı halıda, çiçekler ve rhinestones ile kaplı, hafifçe turkuaz renk tonuyla süslenmişti. Ve her zamanki gibi, Kate gözlerini alamadı. Bu elbise özellikle aktris için dikilmişti, bu yüzden böyle bir akşam kıyafeti sadece hayal kurabilir.

Armani’de Charlotte Rampling

Oscar-2016 töreninde Charlotte Rampling
Oscar-2016 töreninde Charlotte Rampling

Charlotte Rampling olsa da, ve ilk hayatını aldı (ve Bu rağmen bu başarılı filmi zaten 50 yaşında kariyerinde arkasında) henüz kesinlikle En İyi Kadın Oyuncu Altın heykelcik, ama she – Ödül zritleskih sempati akşam için temel yarışmacı. 70 yaşındaki aktris Armani elbisesinin seremonisinde ortaya çıktı ve bu çıkış zarafetin ve tarzın zaferiydi.

Dior elbiseli Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence Oscar-2016 töreninde
Jennifer Lawrence Oscar-2016 töreninde

“Hollywood’un Altın Kızı” Jennifer Lawrence, siyah dantelle boğulan kırmızı halıya gitti. Elbette, bu yüzden elbise hakkında konuşabilir, sürece orijinal aksine, “Lawrence” sürüm (daha konservatif görünür: To “Oscar 2016” Aktris adayı Ancak bazı dönüşüm geçirdi Dior Couture, mevcut bahar koleksiyonundan bir elbise seçti “Çıplak” top). Özellikle oyuncu için Dior zemine etek uzadı ve orijinal versiyon daha az gür yapılmış ve başka bir döngü olarak favori halı (ve hayatta pratik) elemanına ilave edildi.

Sirsha Ronan elbiseli Calvin Klein

Oscar-2016 töreninde Sirsha Ronan
Oscar-2016 töreninde Sirsha Ronan

En İyi Kadın Oyuncu “Oscar” için bir başka aday – Saoirse Ronan (bu arada, ikinci kez geçti kız heykelcik), zengin zümrüt, Calvin Klein elbisesi gibi köpüklü halı üzerinde çıktı. Sipariş, aktris-adayı Oscar-2016’nın çoğu kıyafetleri gibi düzenlenmiş. Boncuklarla işlemeli, oldukça açık bir elbise sarışın-Sirshe’ye gider. Bu tarafa, elbette, kızın doğal güzelliği dışında başka bir süslemeye gerek yok. Ama Bayan Ronan yüzüne bir hayran getirmeye karar verdi – eğer aktrisin küpelerine yakından bakarsanız, ne hakkında konuştuğunuzu netleştirir.

Ralph Lauren’in elbisesinde Kate Winslet

Oscar-2016 töreninde Kate Winslet
Oscar-2016 töreninde Kate Winslet

Kate Winslet, kesinlikle, siyahın çıktısının 88. Oscar töreninin tarihinde kalacağı aktrislerden biriydi. Özellikle adaylar için Ralph Lauren, ipek ve metalize ipliklerin karışımı olan sıra dışı bir kumaştan (topal) oluşan bir akşam kıyafeti yarattı. Sonuç olarak, tamamen büyüleyici bir şey oldu: Kate’nin elbisesi o akşamki gibi oynamadı ve parıldıyordu. Ve yüzeyine yansıdığı her defasında, kameradan gelen ışık parlaması, rampalar ve diğer aydınlatmalar yanıp söner. Gerçekte, tam anlamıyla, aktris törende parladı: eğer heykeli elde etmeyi başaramadıysa, başkalarının dikkati, bu intikamlı bir yanlış anlaşılma tarafından bir intikamla telafi edildi.

Rachel McAdams, Ağustos Getty’in elbisesinde

Oscar-2016 töreninde Rachel McAdams
Oscar-2016 töreninde Rachel McAdams

Kumaşın bolluğuna rağmen, aktris Rachel McAdams (“En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” kategorisinde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” kategorisinde aday) daha ziyade biraz soyunmuş, biraz giysili görünüyordu. Bir ipek “nightie” nin basit bir uydurma kısmı, arkadan gelen derin bir kesik ve ön taraftan aynı derin kesme, hayal gücü için küçük bir oda bıraktı. Ama genel olarak, Ağustos Getty’nin karanlık zümrüt elbisesinin yüzüne sarışın olduğunu itiraf etmeliyiz.

Givenchy’nin Elbisesinde Rooney Mara

Oscar-2016 töreninde Rooney Mara
Oscar-2016 töreninde Rooney Mara

Rooney Mara Oscar’lı karmaşık elbise Givenchy sütlü beyazı seçti. “Şeytan ayrıntıda gizlidir” – kıyafet Rooney mükemmel ve bütün, ama bütün nüansları dikkate alınmasının arzu edilir olduğu şekilde hazırlanmıştır ve onların yeterli değildir vardır: Bir dantel tren ile etek kesilmiş açık sırt dantel çerçevesinde sadece göğüs altında elmas biçimli kesilmiş,. Ve bu arada, Rooney’nin romantizm ve Givenchy’ye öncelik vereceğine bahse girdiğimizde tekrar tahmin ettik.

Marchesa elbiseli Jennifer Jason Lee

Oscar-2016 töreninde Jennifer Jason Lee
Oscar-2016 töreninde Jennifer Jason Lee

Aynı zamanda Jennifer Jason Lee’nin dün rahat olmadığına dair bir izlenim var mı? Hiçbir şeyi olmayan ve kanıtlayacak hiç kimsenin görmediği aktris biraz kelepçelendi ve biraz üzgün görünüyordu. Belki de Marchesa’nın yumuşak pembe elbisesi, kesinlikle güzeldi, ama Jennifer’ın kendisi için tamamen uygun değildi, çünkü oyuncu figürünün ve cildinin onun haysiyetinden ziyade eksikliklerini vurguladı. Belki de bu, dün törende ortaya çıkan Oscar-2016’nın tüm aktris adayları arasındaki tek “başarısızlık” kıyafeti.

  1. Sirsha Ronan: Hollywood’un yeni yıldızı
  2. Oscar Records: İlk kez 70 yaşında aday gösterilen 5 aktris
  3. Tam tersine Mesallılar: prensesler ve halklar