Podyumda mavi kan: Dolce & Gabbana’daki İngiliz tahtının mirasçıları

Queen Elizabeth II Lady Amelia Windsor, Prenses Diana ve Prens William’ın kuzeni Lady Kitty Spencer ve Yunan Prenses Maria-Olympia yeğeni torunu ünlü tasarımcı ikilisi ışık eliyle modelleme dünyasına erişim kazandı.

Lady Amelia Windsor

Yaklaşık bir yıl önce nazik, sessiz, mütevazı güzelliği Lady Amelia, Kraliçe Elizabeth ile aynı isme sahip bir kız hakkında konuştuk ve biz podyuma kez onu görmek varsaymak edemeyince. Yakın zamana kadar, Lady Windsor’un kariyer rehberi gazetecilikti. Ancak, Eylül ayında zaten kızın moda endüstrisine yavaş yavaş ama kesinlikle çekildiğini ortaya çıktı. Eylül ayında, ilk sıradan bir seyirci olarak ilginç bir gösteriyi kaçırmadı. Fakat bu yeterli değildi. Bu yılın Ocak ayı sonlarında, Kraliçe Elizabeth’in kardeş torunu (oldukça üst modeller olan bankada) mankenlik ajansı Fırtına ile sözleşme imzaladı. Neden? Sır, Lady Amelia Windsor’un gösteri gösterisi sırasında podyuma geldiği Şubat ayının son Pazar günü açıldı Gabbana. Katılacağınız zaman, Kraliyet Evi ile doğrudan bir ilişkinizin olduğunu biliyorsunuz, ama Crown için sıraya 36 numaraya sahipsiniz, podyumda deneyin – hoş bir günaha.

Bununla birlikte, Amelia bu şovda İngiliz kraliyet ailesinin tek temsilcisi değildi. Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, kasten kendilerini aşmış görünüyor. Ocak ayında, toplumdaki tüm yıldızları, blogcuları ve trendleri toplayan büyük bir gösteriden sonra, bu, ve en önemlisi, başka kim görünüyor? Büyük Britanya’nın gelecekteki Kralının kuzeninin hesabı, prenses Diana’nın geçleri yeğenine ne dersin?

Lady Kitty Spencer

Lady Kitty Spencer (biz Spencer unutmayın olarak – nee Lady Diana) kendisi açıkçası, neredeyse Amelia arkasında belirdi ve göreli daha “Kraliyet” görünüyordu. Kapaksız bir dantelli elbisenin, siyah bir gövdenin üzerine konmasıyla bile, kraliyet kıyafetinin geçmesi olası değildir.

Üç prenses, geçen sene Prens Harry’nin kalbinde bekledikleri tarafından kapatıldı. Ama roman işe yaramadı. Maria-Olympia, Yunanistan ve Danimarka prenses, Prince of Wales Charles ve moda ile ilgilenen baştan Lady Amelia ve Lady Kitty aksine Prens Philip büyük-yeğeni, vaftiz kızı ve yeğeni ve hatta modaevi Dior staj vardı. Yani bir bakıma, DG gösterisindeki yıldızlı saldırı arasındaki görünüşü, kariyerinin mantıklı bir devamı olarak düşünülebilir.

Maria-Olympia, Yunanistan Prensesi ve Danimarkalı

iki soru sadece vardır: kime Domenico Dolce ve Stefano Gabbana şov dünyasının moda dünyasına o kraliyet kan güvenen lastik sırtının genç aşı kalemleri onların yolu aslında bir tedavi ve Kraliçe Elizabeth II olarak yarım yıl içinde silin? Bir gün eşit olmayan bir saat, bir gün ve Prenses Charlotte Charlotte podyuma gidiyor.

  1. Lady Amelia Windsor: İngiliz Krallığının ilk güzelliği
  2. Prenses Diana’nın Gizli Gelinlik
  3. Çocuklar büyüdü: Dolce şovunda yıldız izleri Milan Gabbana
  4. Mavi Kan: Aramızdaki Prensesler

Fotoğraf: Getty Images