Size sıcak tutacak Ukraynalı markalardan ceket ve palto

Soğuk havaların gelişiyle, hepimiz ısınmak için acele ediyoruz! Peki, bir ceketden daha sıcak ve daha rahat ne olabilir? Özellikle, yaratıcı Ukraynalı tasarımcılar tarafından yaratılmışsa. En iyinin seçimi zaten burada!

Sıcak günler zaten çok az, ama umutsuzluk etmeyin! Sonuçta, altın bir sonbahar var, hışırdayan yeşillik ve tatil beklentileri. Hepsinden iyisi, tüm bu güzellikler, Ukraynalı tasarımcılar sunan sıcak ve rahat kıyafetlerle keyif aldığınızda. Biz dış giyim hakkında konuşursak, moda sonbahar-kış 2018 tamamen moda ceket 2018 Bunlar spor olarak giyilen ve klasik ceket ile yapılabilir fethetti – bu sık sokak stili simgeler yanı sıra düzenli moda koleksiyonları en saygın markaları var. Kısacası, bir aşağı cekete ihtiyacın var! Ukrayna giyim markalarından bizim seçiminde kış 2018. Al not için sonbahar 2018 yanı sıra şık ceket şık tüy ilgili seçeneklerini sundu!

Herstory’den son moda ceket

Herstory'den son moda ceket

Sonbahar mevsiminde mükemmel kıyafetlerin markası, müşterilerini bir kapsül koleksiyonuyla şaşırttı. 2018 tabakasının tamamen farklı üç katı, isimleri çağrılan üç şehrin ruh halini yansıtıyor. Paris mantosu bir antepfıstığı rengidir, A-siluet, mini boy kadife mevsimi için bir cilveli ve romantik bir hikaye. Şarap tonu ve kadınsı siluet, dağ evi yaka ve en önemlisi altı çizili bel – hepsi Londra palto modeliyle ilgili. Her kızı dönüştürecek kraliyet ve zarif bir imaja sahip. New York ceket modelinde laik ve temel bir tasarım ifade edilir. Maxi, deve tonu ve geniş yakalı standın uzunluğunu vurgular. Moda mont bir kemer ile bağlanabilir veya ücretsiz bırakılabilir.

ROUSSIN’den uzun ceketler

ROUSSIN'den uzun ceketler

Marka, aşağı ceketlerin güncellenmiş bir versiyonunu sunduğu ikinci bir çizgi yayınladı. Şimdi moda aşağı ceketler 2018 iki uzunlukta yapılır, geliştirilmiş cepler ve bir kukuleta sahip. Açık gri ile birlikte uzun aşağı yastıklı çift taraflı, renk paleti – mavi. Kısa versiyonlar, ceketler, siyah renkte üretilmiştir. Bunlar, soğuk ve nemli rüzgarlara karşı kesinlikle korunacak olan, sade, ama sıcak ve rahat şeyler.

Aşağı ceket battaniyesi JULIA GURSKAJA

Aşağı ceket battaniyesi JULIA GURSKAJA

Büyük bir battaniyeye benzeyen ceketlerin büyük kısmı ısındığında, renksiz sonbahar manzarasına çok parlak bir ek olacak. Model iki renkte sunulur – gri ve yumuşak pembe ile doyurulur. Hacimli ve rahat bir kat, ısınmaya devam eder ve sadece hoş duygular verir.

One by One’dan sıcak mont

One by One'dan sıcak mont

Sıcak modeller ve One by One’ın en iyi kitle markalarından biriydim. Dokunmuş kumaşa yumuşak ve hoş bir dokunuşa sahip, sıcak ve şık bir midi boyu. Renk çözümü bu sezonun en şıklarından biridir – koyu mavi tonları beyazın biraz emdirilmesiyle. Kemerle veya kemersiz giyilebilir.

Solh’dan zarif mont

Solh'dan zarif mont

Combo şallarla kolayca dönüştürülebilen klasik mont modelleri ve tamamen farklı bir görüntü elde edin. Renk çözümleri dünya trendlerine – zengin şarap ve açık gri tonlara – karşılık gelir. Her şeyle iyi uyuyor ve onları vurgulamaktadırlar.

Gördüğünüz gibi, Ukraynalı tasarımcıların kıyafetleri şık ve modaya uygun! Markalarımız tarafından oluşturulan moda mont ve ceketler 2018, favorileriniz olacak. Bu konuda şüphemiz yok! Kendinize destek olun, buna değer! Ve soğuk olmayın ve sonbaharın tadını çıkarın!