Stylistka stĺpcov: prečo nemôžem vyzerať štýlovo?

Stáva sa to: ako drahé a drahé oblečenie, kvalita je super, a obraz toho – pre stupeň C! Aký je dôvod? Naša redaktorka a stylistka Christina Yakimets nakoniec odpovie na otázku, ako vyzerat štýlovo a vyhnúť nudy z jej šatníka!

Prečo nemôžem vytvoriť štýlové obrázky z zdanlivo módnych vecí? Ako sa obliekať a vyzerá štýlovo, aby si zaslúžil súhrny mestských štýlov na módnych zdrojoch a získal titul ikony štýlu Instagram? Tieto a ďalšie otázky odpovedá naša stylistka Christina Yakimets, ktorá identifikovala 6 hlavných dôvodov, prečo nemáte vzťah so štýlom.

Kristina Yakimets

Kristina Yakimets, osobná stylistka, víťazka súťaže stylistov “ShoppingQuest-2015”

1. Na obraze sú staromódne veci. Dokonca aj keď sa obraz v zásade ukázal ako dobrý, ale ak je jedna alebo viac vecí úprimne staromódnych, potom sa celá cibuľka rozpadne v oku. Ako sa to deje? Napríklad si dáš džínsy a košeľu. Táto kombinácia je klasická, ale ak ste chceli dať na volumetrický náhrdelník cez košeľu (tieto boli nosené asi pred 4 rokmi), potom to všetko narazí naraz.

Ako vyzerať štýlovo

Ako vyzeráte štýlovo, ak si vyberiete klasický vzhľad? Najlepším riešením je rozobrať košeľu a ozdobiť krk reťazami s viacerými úrovňami. Alebo všeobecne vyberte jasný monoserv.

ako sa šaty štýlovo

2. Staromódny spôsob spojenia vecí. Napríklad, stále si nasmerujete drobné džínsy do topánok, táto metóda už trápila toľko rokov. V tomto prípade obraz nie je rozmaznaný ani samotnou vecou, ​​ale takouto kombináciou. Lepšie ako kotníkové topánky na stabilnej päte alebo topánkach.

Ako vyzerať štýlovo

3. Nudná kombinácia farieb. V zime dávajú prednosť tmavým farbám, aby boli praktické a “pre každý deň”. Súhlasím s tým, že mliečne nohavice v zime naozaj nie sú najpraktickejšie (aj keď v mrazivom počasí to môže byť dobré riešenie), ale snažte sa aspoň pridať trochu farby do vášho šatníka. Horčica, khaki, bordeaux, červená … Nemám nič proti šedým, čiernym veciam, ale v takom prípade ich zmiešajte s farebnými, posúďte dôraz na tašku, topánky alebo šál.

PREČÍTAJTE AKO: Ultrafialové: 5 vecí v hlavnej farbe 2018

Ako kombinovať farby v oblečení

4. Nudné kombinácie faktúr. Napríklad, ak je sukňa pletená, je pre ňu vybraný pletený sveter, šálka je tiež pletená na vrchu. Takáto kombinácia má právo na život a môže dokonca vyzerať v pohode, ak je to naozaj kvalitné veci zaujímavých moderných foriem … No, ak sú veci obyčajné, vychádza zvyčajný nudný obraz. Chcete šaty elegantne, skúste kombinovať rôzne textúry. Vlna + hodváb, kašmír + denim, kožušina + koža atď.

ako sa šaty štýlovo

5. Nedostatok šperkov alebo len sovietske náušnice, alebo prsteň. Zlato, ktoré nám dali babičky a matky, naozaj stratilo svoju moc. To určite nie je módne. Takéto dekorácie tiež zvyšujú vek, pravdepodobne preto, že nás odkazujú na minulosť. A teraz je tu veľa zaujímavých vecí, hlavnou vecou je začať zaujímať! Stačí sa pozrieť!

PREČÍTAJTE AKO: Glitter z kovu: najmodernejšia zimná výzdoba roku 2018

Módne šperky a doplnky

6. Nie moderný účes / make-up / tvar obočia. No, ak má niekto šťastie s obočím a niekto nie je veľmi, je to pochopiteľné (a potom môžete opraviť!), Potom vlasy a make-up závisia od vás. A tiež farba vlasov, stále stretávam žlté blondínky … a vidím fotografovanie, kde sú mladé dievčatá v kopytách so “dokonalými” vlnami. Poďme prirodzenejší!

Módny účes a make-up

Dúfam, že som odpovedal na otázku, “ako elegantne sa obliekať” kedykoľvek v roku! A čo si o tom myslíte?