Tam sefahat: 20 çıplak kıyafet Miley Cyrus

Bu şok edici dönüşümün ne zaman gerçekleştiğini kimse söyleyemez. Bütün Amerikalı kızlar onun gibi olmak istiyorum ve bu yüzden şevkle en doğru liseli Amerika’nın kariyerini takip anneleri o kızı yeterince alamadım – Tatlı kız, ağlamaklı şarkı ve Şeker şarkıları babasıyla TV dizisi “Hannah Montana” rol aldı. Ve sonra maviden bir civata gibi! Ve böylece çıkıyor – kimin konserler daha şarkıcı ve sahnede onun iffetsiz davranış kaba tuhaflık bir ucube gösterisi gibi bazen fakir Miley Cyrus, holigan ve neredeyse teşhirci. Söylemeye gerek yok o kapalı genç hayranları için Miley konser Girişi – ve ebeveynlerin yasaklanması değil, aynı zamanda artırmak yaş sınıfının (16+). o ve onları ve izleyici ile, büyüdü onun şarkıları – Ama Miley cesareti değil. Doğru, bütün insanlar taraftarların ordusunda daha baskın.

Bu arada, çabaları haklı çıktı. Bunun yanı sıra onun single satışları arttı ve Miley milyonlarca birkaç on tarafından zenginlefltikçe, daha erkek taraftarlar Maxim dergisine göre 2013 “dünyanın en seksi kadını” ona göre çirkin kız için oy kullandı.

Miley halkı şok etmeyi seviyor ve halka açık bir şekilde konserler ve laik partilerde kendilerini utandırmıyor. Ve günlük hayatta Miley, paparazzi’nin son fotoğraflarına bakarak, iç çamaşırı sevmediğini vurgular. Fotoğraf galerimizde bir yıldızın en şok edici çıplak görünümlerini hatırlayalım.

çıplak Miley Cyrus fotoğraf