Dünyadaki en iyi 100 en iyi erkek: Şii Labaf

Favori Kadınlar

Şii – doğa susuz, ancak “tekeşlilik tutarlı bir destekçisi” diyen ve bir gece onun ilgi olmadığını standları söylüyor. Ama bir şekilde ünlü güzelliklerin listesi bize aktörün tek eşli bir kişi olduğundan şüphe ediyor.

İlk ciddi romanı modele geldi Lauren Hastings. Justin Timberlake’in “Cry Me A River” adlı videosundaki kızı gördü, daha sonra karşılıklı arkadaşlarıyla tanıştılar. Roman yaklaşık bir yıl sürdü, ancak gençler “karakterlerle aynı fikirde olmadı.”

Paralel olarak Labaf, “Transformatörlerin” birkaç bölümünde filme alındı. Megan Fox. Filmde birbirlerine aşıklar ve izleyiciler ilişkilerinin gerçek olmasını istedi. Shayu sürekli sorularla işkence gördü: Bir ilişkiniz var mı? Aktörler gizemli gülümsedi, çünkü Megan Brian Austin Green ile tanıştı. Ve sadece iki yıl sonra, kısa bir bağlantının olduğu biliniyordu. O zaman, Green ve Fox gitmeye karar verdiler, kız desteğe ihtiyaç duydu. “Sitede altı ay boyunca sizler için cazip olması gereken birisiyle berabersiniz ve onun için. – Aktörün bu konudaki tek yorumu bu şekilde görünüyor. – Böyle bir durumda iş ve yaşam bölümlerini hiç anlamadım. Ama Megan’la geçirdiğim zaman bizim özelliğimizdi, sanırım, aramızdaki kimya ekranda görülebilir. ” Daha sonra, Megan hala Brian’la evlendi, onların bir oğlu var.

Ve Labaf yeni bir ilişkiye girdi Carrie Mulligan. Çift iki yıl sürdü. Çok fazla iş nedeniyle ayrıldık: oyuncular birbirlerini aylardır görmediler. Ve Carrie evlenmek istedi ve 25 yaşındaki Shaya ciddi bir adım için hazır değildi. Ama aktörler iyi ilişkilerde kaldı: “Onu hala seviyorum. Bence harika bir insan ve inanılmaz bir oyuncu. Biz hala arkadaşız. Ama ben her şeyi geri çevirmek istemiyorum ve o da. “

Bir aktörün hayatındaki bir sonraki kadın tasarımcıdır Carolina Fo. Bir karaoke barda tanışmışlar. Bir yıl sonra paparazziler onları parkta yürüyüşe çıkarken izliyorlardı – fotoğrafların yargılanmasıyla, sevgililer çok mutluydu. Düğünden bahsetmeye başladılar. Ama aniden ilişki sona erdi – söylentilere göre, neden Labaf’ın “Nymphomaniac” filminde rol alma rızasıydı. En azından, Caroline’ın caddenin ortasında bunun hakkında bir skandal yaptığını söylüyorlar.

Bu ilişkiyi koruyamayan Shiaa, “Nymphomaniac” daki çalışmanın başına geçti ve şimdiki kızı orada tanıştı. Mia Goth yedi yıldan daha genç. Şimdi her yer bir araya geliyor, el ele tutuşuyor ve yakın zamanda Londra’dan döndü, burada Labaf tüm Gotik ailesi ile tanıştı. “Mia’da herşeyi severim. Hayata karşı aynı tavrımız var, ikimiz de biraz deliyiz ve sonuçta birbirimizi seviyoruz ”diyor şanslı aktör.