Eski karısı Kerzhakov, kızının nasıl göründüğünü gösterdi

Yeni doğmuş çocuklarını özenle saklayan çok sayıda yıldızın aksine Ekaterina Safronova, sevincini tüm İnternet topluluğuyla paylaşmaya karar verdi. Ünlü bir futbolcunun eski karısı, minik bebeğini ellerinde tutan bir fotoğraf yayınladı. Ve imza yerine – hashtag: # safronovaechena # safronovastefaniya # maminradost.

Ekaterina Safronova, kızının nasıl göründüğünü gösterdi
İşte bu – annemin sevinci!
Fotoğraf: vk.com/kiti812

Ancak, bu, Stefania halkının ilk fenomeni değildir. göğüsleri tatlı sesli nefes kızı iken, Genç anne uyuyor: Sadece Mayıs ayının başında, Catherine zaten onun sayfasında “VKontakte” dokunaklı fotoğraf ortaya koydu. Ama o fotoğrafta Stephanie profildeydi, bu yüzden kızın özelliklerini görmek zordu.

Ekaterina Safronova, kızının nasıl göründüğünü gösterdi
Safronova’nın kızı açıkça Babam gibi
Fotoğraf: vk.com/kiti812

Stephanie’nin 24 Mart’ta doğduğunu hatırlayın, mutlu bir anne derhal Kadın Günü’nü bildirmiştir.

“Stephanie bugün, planın üç günü öncesinde doğdu. İyi hissedin, geçen gün özü, “- o gün paylaştı Catherine Safronova.

Aynı zamanda, Stefania Catherine’in üçüncü çocuğu. Şimdiden 7 yaşında bir kız çocuğu olan Sonia, hokey oyuncusu Kirill Safronov ve üç yaşındaki kızı İgor’la evlendi.

Ancak, küçük İgor Catherine uzun zamandır görmemişti: Mayıs 2014 yılında babası futbolcu Alexander Kerzhakov oğlunu tek başına yükseltmeye karar verdi ve bir sivil evlilik yaşamıştı ile Safronov, aslında o kullandığı gerekçesiyle yaptığı yazlık safdışı ilaçlar.

Şimdi Kerzhakov Senatör Milan Tulipova’nın kızı ile evlendi, İsviçre’deki yeni karısıyla yaşıyor. Orada onlar da küçük Igor’u taşımayı planlıyorlar ve bazı kaynaklara göre, çocuk zaten Zürih’te babasına taşındı. En azından, sadece diğer gün Milan Kerzhakova, Igor tarafından benimsenen bir kucaklamada yerde oturduğu bir fotoğraf yayınladı.

Kerzhakov'un oğluyla karısı: fotoğraf
Ama Kerzhakov’dan Catherine Safronova’nın oğlu (üvey annesi Milana ile birlikte olan çocuk) Katya’nın annesidir.
Fotoğraf: vk.com/milanakerzhakova

Ne yazık ki, Ekaterina Safronova bu durumu etkileyemez: 2015 sonbaharında St. Petersburg Kalinin Mahkemesi onu ebeveyn hakları kısıtlanmış ve aslında çocuğunu görmesine yasakladı etmiştir. Çok sayıda itiraz herhangi bir sonuç vermedi. Bu hukuk firması Saferoom Katie Gordon ünlü Moskova insan hakları savunucusu, ortak sahibi bile müdahalesini yardımcı olmadı.

Üçüncü çocuğu olan Ekaterina Safronova’nın babasının ismi şimdiye kadar yayınlamamaya karar verdi. Ancak tüm tarihler ve şartlar için kesinlikle Kerzhakov değil. Bu arada, şimdiki eşi Milan, zaman zaman ortaya çıkan söylentilere rağmen, bir anne olmak için acele etmiyor.

Ve bir daha ilginç ayrıntı: Stephanie adı ve onun ilk evliliğinden hokey oyuncusu Kirill Safronov Anastasia mevcut eşi kızı. Stefania Safronova olarak listelenen belgeler üzerinde iki kız: İlk kocasının adı Safronova tuttu gibi, kızı Kiril “çift” kızı olsun. Ve Catherine’in arkadaşları bile bu tesadüfün tesadüfi olmadığından emin.