Hamile Khilkevich aktif bir sosyal hayata öncülük ediyor

Hamile Anna Khilkevich fotoğraf
Anya kocası Arthur ile
Fotoğraf: Vladimir Medvedev

Dün Anna Khilkevich’in çocuğu beklediği biliniyordu. Ve oyuncu için terim zaten iyi. Ona göre, Aralık ayında Yeni Yıldan önce doğum yapması gerekiyor.

“Artık beni sinemaya götürmediler,” dedi Kadın Günü ile konuşarak Anya. – Kendimi iyi hissediyorum pah-pah-pah. Ama yine de mümkün olduğunca az çalışıyorum. Ama görebileceğiniz gibi çalışmıyor. “

Ve hamile Khilkevich’in faaliyetinin sadece kıskanabileceği doğrudur. Dün tasarımcı Christina Tops ile birlikte yarattığı Hilly koleksiyonunu sundu. Ve bugün, Stanislav Yarushin ve Alexander Oleshko ile birlikte Google ofisinde görüldü.

Hamile Anna Khilkevich fotoğraf
Fotoğraf: Vladimir Medvedev

“Google, 24 saat boyunca çeşitli sanatçıların Anton Pavlovich Chekhov’un eserlerinden alıntıları okuduğu bir proje başlattı. Sadece “Mezzanine Ev” ile alıntı yaptım. YouTube’da canlı yayını izleyebilirsiniz, “Khilkevich hayranlarına söyledi ve ilk kez fotoğrafı, göbeğin zaten etkileyici boyutunun görülebildiği tam büyüme içinde ortaya koydu.

Hamile Anna Khilkevich fotoğraf
Fotoğraf: Instagram @annakhilkevich

Bu 28 yaşındaki bir aktrisin ilk çocuğu. 2011 yılında Anna, televizyon dizisi “Barvikha” Anton Pokrepa’nın yöneticisiyle evlendi. Ancak evlilik sadece bir yıl sürdü. Şu anki kocası Arthur Khilkevich ile yaklaşık iki yıl önce trafikte bir araya geldi. Sonra Arthur Gorky Park’a gidip bir kafede bir arkadaşla buluşmak için bariyerin sırasını bekledi, ama beklenmedik bir şekilde Anna, arkadaşları ile birlikte beklemeden içeri girdi ve aracının tam önünde kalktı.

Ani ve Arthur’un düğünü 7 Ağustos 2015’te Müzik Evi Terası’nda gerçekleşti. Balayı çiftleri balayını Yunanistan’da geçirdiler.

Fotoğraf: Instagram @annakhilkevich