İdeal koca: Maxim Vitorgan hakkında tüm gerçek

Maksim Vitorgan

Maxim Vitorgan.
Fotoğraf: Starface
Maxim Vitorgan oğlu Daniil ile

Maxim Vitorgan oğlu Daniel ile.
Fotoğraf: Starface

Ksenia Sobchak Maxim Vitorgan ile mutlu

Sonuç olarak, Oksana Robsky ile birlikte yazdığı “Bir Milyonerle Evlenmek veya Premium Evlilik” adlı bir kitap yazmış olan Ksenia Sobchak, kolaylık için değil, sevgi için evlenmişti. Maxim Vitorgan, belki de televizyon sunucusu kadar ünlü değil ama omuzlarının arkasında zaten iki evlilik var. Xenia Sobchak ve Maxim Vitorgan’ın düğünü, çiftin yakın arkadaşları için bile bir sürpriz oldu. Yeni evliler, Maxim Vitorgan’ın oynadığı yeni filmin galasından sonra “Fitil” sinemasında mütevazı bir kutlama düzenledi ve tebrikler için “Twitter” da hayranlarına teşekkür etti ve nişan yüzüklerini gösterdi.

Ünlü aktör Emmanuel Vitorgan’ın oğlu, babasının ayak izlerine gitti ve GITIS’ten mezun oldu. Her ne kadar Maxim Vitorgan 1994’ten beri filmlerde rol alsa da, popülaritesi sadece Max’in DJ’ini oynadığı “Seçim Günü” ve “Radyo Günü” filmlerinin yayınlanmasından sonra geldi. Maxim Vitorgan, “Quartet I” adlı kolektifin tiyatrosunda aynı adlı performanslarda yer aldı. Ancak, aktör bir yönetmen olarak kendini deniyor ve daha önce “ZhZhivoi Teatr” ödülüne layık görüldüğü “The Other Theatre” da “Who” performansını sahneledi.

Ksenia Sobchak, Maxim Vitorgan’ın üçüncü karısıdır. Oyuncu Victoria Verberg ile ilk evliliğinden, iki çocuğu var – 15 yaşındaki Pauline ve 11 yaşındaki Daniel. Dolayısıyla Xenia Sobchak sadece karısı olmak zorunda kalmayacak, aynı zamanda kendini üvey anne olarak da deneyecektir. 2008’de Maxim Vitorgan’ın ikinci karısı, oyunculuk ortamı ile hiçbir ilişkisi olmayan pazarlamacı Natalia idi. Doğru, evlilik uzun sürmedi, ama eski eşler iyi şartlarda kaldı.

Ancak Ksenia Sobchak, Maxim Vitorgan’ın çalkantılı geçmişini rahatsız etmiyor çünkü romanları televizyon sunucusu ülkenin kıskanılacak nişanlısı ile tüm ülkeyi tartıştı. Ksenia Sobchak ve Maxim Vitorgan, sadece siyasi görüşleri (muhalefetin destekçileri) değil, aynı zamanda bir mizah anlayışı da bir araya getiriyorlar. Mizahlı TV sunucusu astrologların tahminlerine tepki gösteriyor ve büyücüler, evliliğinin kırılganlığı hakkında ve Maxim Vitorgan, düğün hediyeleri hakkında gazetecilerin varsayımlarını espriler. “Batsın Medya, Narusova LB’nin düğün için bize bir daire verdiğini yazıyor, ama nerede ya da hangi yardağı yazmıyorlar! Bulamıyoruz, endişeleniyoruz! Bize yardım edin, medya! “- aktörü” Twitter “da yazdı. Xenia Sobchak ve Maxim Vitorgan’ın aile hayatının sıkıcı olacağından ve çiftin yol açmayacağından kuşku duymuyoruz en kısa ünlü evliliklerin listesi.

Toros’un özellikleri hakkında bilgi edinin