Samburskaya Temnikova’ya erkek arkadaşını kıskanıyor: videoyu izle!

Aktör arkadaşlarından ve taraftarlardan ayrılmaya karar verdiğini söylediği gibi, Samui’nin aktörlerinden Cyril Dytsevich ile birlikte Nastasya Samburskaya’nın serbest bırakılmasından memnun kaldık. Onların kavgasının video kanıtı (şarkıcı Elena Temnikova, bu arada!) Celebrity, Instagram’da yayınlandı. Herkesin görmesi için …

Fotoğraf: @dysevichkirill

Videoda Nastasya Samburskaya duygusal bir tonda erkek arkadaşı neden Elena Temnikova klipleri izlediğini ortaya çıkarır.

“Niçin ayrıldığımda, Temnikova’nın kliplerini sürekli olarak iki klibi izler miyim?” Diye sormadı. – oyuncu öfkelendi.

Genç adam “üzgünüm” demeyi başardı. Ama çok geç kalmış gibi görünüyor.

“Seni bırakıyorum,” dedi Samburskaya ve … odadan çıktı.

Tabii ki, video, büyük olasılıkla, sahnelendi. Ayrıca odada kıskançlık sahnesini çeken üçüncü bir kişi vardı. Ancak Nastasya o kadar gerçekçi görünüyor ki, hayranları mesajın altındaki yorumlarda destek sözü vermeye başladılar.

Daha önce, Samburskaya’nın yöneticisi Petr Ploskov’un, sanatçının bir günlüğüne Kadının Günü tatili hakkında yorum yaptığını hatırlatıyoruz.

Peter Ploskov, “Bu, Nastasya’nın bir yıldan fazla ilk tatilidir” dedi. – Moskova’da, Temmuz ortasına dönecek, ortadan kaldırılacak, valiz toplanacak ve derhal sinema seferine – Kırım’a gidecek. Yaz ortasında, Samburskaya’nın ana rollerden birine sahip olduğu yeni bir film çekmeye başlayacak. ” Daha Fazla Bilgi Edinin BURAYA oku.

# Boşanmış # AhAtaTemnikova @dysevichkirill @lenatemnikovaofficial

Yayınlayan Nastasya Samburskaya (@samburskaya)