Şarkıcı Noel ağacı hamile

Şarkıcı Noel ağacı hamile
Şarkıcı Noel ağacı hamile
Şarkıcı Noel ağacı hamile
Şarkıcı Noel ağacı hamile

Ufa’daki şarkıcının konseri sonrasında, Firmanın muhtemel hamileliği söylentileri arttı. Yani, konuşmanın başında kız seyircilerden sigara içmemelerini istedi. Ancak yıldız, hamileliğini iptal etmedi ve belinde kuşaklı, geniş uzun bir elbise içinde büyüyen karnını gizlemeye çalıştı. “Tüm makarna ve pizza,” onun karnını ovuşturarak, Noel ağacını sahneden şaka yaptı. – Sayfamı sosyal ağda takip eden, kısa süre önce Roma’da olduğumu biliyor ve kendime bir kedi yedim.

Bu arada, Noel ağacını sonuna kadar yaktı – yüksek bir platformda ayakkabılarla dans etti ve eğlendik. Konserin sonuna doğru, şarkıcı yoruldu, ayakkabısını tamamen çıkardı ve kışkırtıcı şarkılarının altında yalınayak atmaya başladı. Ama bu oyuncu da bunu dikkatlice yaptı. Kendini videoya çekmek ve fotoğraf çekmek için yıldız ve hiç yasakladı. “Ben, her küçük kız gibi, fotoğraflara nasıl ulaşacağım konusunda karmaşıkım” diyerek seyirciye güvence verdi.

Son şarkıdan sonra, hayranlardan biri ona sembolik bir hediye sunmak istiyordu – bir çift örme Noel ağacı el yapımı. “Elka’nın hamile olduğu söylentilerine inandım ve hemen bu hediye fikrine sahip oldum: bir anne ve bir ağacın taçlarının altında, küçük bir Noel ağacı” – 20 yaşındaki bir fan dedi.

Maalesef Elka, yorgunluğu etkiledi, konserden sonra halkla iletişim kurmayı reddetti ve imza verdi. Fakat sanatçının sanat yönetmeni bir hatıra verdi. Balıksırtı çok fazla Noel ağacını beğendi ve hayranına teşekkür etti.