8 dôvodov, prečo nie sú priatelia

Krásny bod ešte nie je uvedený

Možno, že hlavnou hnacou silou, ktorá nás núti uzatvoriť prvé priateľské objatie, je túžba dať krásny bod. Koniec koncov, aj keď to bolo u človeka, ktorý je v procese oddelení nie ste hodil v Aix strecha no krištáľové popolník, a on nebude trénovať ste vyslovil špinu, stále pachuť medzery, tak povediac, s trochou horkosti. A že by bolo oveľa lepšie, keby sa pri zmienke o mene pomocníka vo vašej tvári putovanie melanchólia, jemný úsmev, nie šavlozubý úsmev. Je žiaduce, aby mal chlapec podobnú reakciu. Pokračovanie v tomto vzťahu, aj keď vás praskne, vylieva v pokračovaní objasňovania vzťahu. Toto je opačná strana nostalgie, ktorú si doprajete a stretnete sa priateľsky s šálkou dvojitej lásky.

Zradíš svoje vlastné vášne

Aj keď ma zastreľujem, ale neverím v bezkrvné rozchod. Priepasť, aj keď sa netýka tkanív vnútorných orgánov, je vždy niečo chorého, strašného a krvavého. Obaja môžete byť ľubovoľne vyhradení a zdvorilí ľudia, ale správne znenie: “Nevykonali” – nezrušuje bolesť. Takže každé nasledujúce stretnutie je pódiou voľnej soli pre nevykurovanú ranu. Koniec koncov, sám o sebe, bývalý, so všetkými svojimi mólami, vrásky okolo očí a jamkou v brade, – živá pripomienkou troch vedier horkých sĺz, plakať vás, keď to celý večer niekam zmizol a päť vedier sladké, ktoré poznačili jeho náhlej vzhľad s kyticou lila a fľašou martini. Pátos mojej správy je, že priateľstvo s prvým je vždy zrada lásky. Nemôžete horieť s vášňami, a potom zbaliť do priateľského kohúta na rameno a “Ako to je?”. Presnejšie, môžete samozrejme. Ale to sotva stojí za to. Rozdelenie, ako viete, je malá smrť. Takže možno to stojí za to bez pohrebného sviatku, ktorý sa vo väčšine prípadov vylieva do nízkoprofilovej kabíny? Aspoň z úcty k “zosnulému”, to znamená k bývalým vysokým pocitom.

Na ubezpečenia anglických odborníkov, najproduktívnejší pre rozdeľovací mesiac v roku je január. Predstavuje to dvakrát toľko prestávok ako pre ostatné. Dni dotyku príslušných listov v 80% prípadov sú sobota alebo nedeľa. Právnici, ktorí sa špecializujú na rodinné právo, dokonca prišli s osobitným výrazom – “D-Day” – dňami, kedy sa počet ľudí, ktorí sa chcú rozviesť, doslova zmizol.