Borodina: “V záujme detí spala so svojím manželom v rôznych miestnostiach”

Ksenia Borodina a jej manžel Kurban Omarov úprimne povedali “StarHitu”, ako sa narodil ich vzťah, ktorý prenikol do manželstva a ako obaja našli spoločný jazyk s deťmi od ich prvých manželstiev.

V lete 2011 navštívil Kurban na ceremoniáli MTV, kde sa stretol s Ksyusha. Ukázalo sa, že najskôr boli Xenia a Kurban dobrí priatelia a ich vzťah sa okamžite nevysťahoval do romantického. Pre Xenia sa tento človek stal podporovateľom, záchrancom, ktorý pri svojom prvom volaní pomohol.

Fotografia Sergey Milansky

“Zima dlho bola pre mňa muž, ktorý vždy pomôže, zachráň! Zavolal som mu, keď sa niečo stalo. Napríklad minulý rok som utrpel nehodu. Stojím na ceste, neviem čo mám robiť … Moja ruka vybrala číslo Kurbana. Zrazil, vyriešil všetky otázky, – zdieľal Ksusha. – Ako dievča som sa naozaj nelíbilo, že ma nebol obťažovaný. Tak zvláštne. Ostatní muži sa okamžite začali zdráhať, naznačovali … Myslel som, že sa ti nepáči? “

Tu sa Ksusha mýlil, na prvý pohľad sa na ňu páčila Kurban, ale rozhodol sa, že nebude tlačiť, zdržanlivosť. Potom, čo pár rýchlo uvedomil, že sú na ceste.

Deti boli predstavené pred Novým rokom, rok 2015. Všetko prebehlo dokonale, deti prijali vzťahy svojich rodičov a stali sa priateľmi navzájom.

“Keď som prvýkrát prišiel k odpočinku štyri z nich, obaja vedeli, že deti potrebujú ukázať naše pocity veľmi opatrne a pomaly, aby žil v rôznych miestnostiach – Eid s mojím synom, som Maru. Nevzťahovali sa, najprv sa na ne nezažili, “pripustila Borodina.

Po tri a pol mesiacov vzťahov sa Kurban už presťahoval do bývania televízneho moderátora.

“Kurban sníval, že akonáhle budú opravy vo svojej krajine v New Rigu, skončia sa tam spoločne. Domnievam sa, že podmienky v byte nie sú vhodné pre nás s Marou. Takto bol vychovaný. A myšlienky sa nezobrazovali, že po mne môžete zostať so mnou. A ponúkol som to skúsiť. Súhlasil. “

Xenia spolu so svojím manželom a dcérou Marusyou žijú troch spolu a každý víkend prichádza k nemu syn Kurban Omar. Spolu sa zabávajú.

“Často sme štyria do parku Gorky. Navyše Omar a Marusya mali spoločné podnikanie. Napríklad Maru ho učí anglicky, “hovorí Kurban.

Čoskoro ich rodina doplní. Marusja a Omar budú ošetrovať svojho brata alebo sestru. Zatiaľ čo to nevedia, Xenia a jej manžel už začali pripravovať na túto chvíľu.

“Opýtame sa – chceš? Sú v rozpacích. Dokonca máme takýto žart. Keď sa Kurban spýtal Omara, či chce brat alebo sestru, odpovedal: “Ocko, samozrejme, chcem. No, alebo mačička, alebo pes, chcem niekoho vo všeobecnosti! “Deti stále nerozumejú, sú príliš malé. Samozrejme, keď uvidia malého, prijmú ho, budú ho milovať. Sú láskaví, milí, rozumní. Mimochodom, každý sa už nazýva bratom a sestrou. “

Pripomeňme si, že svadba hviezdneho páru sa uskutočnila 3. júla. Oslava, ktorú navštívilo 250 hostí, sa konala v banketovej hale “Napoleon”. Priestorové dekorácie pre niekoľko dní žijú kamélie, hortenzie a pivonka ruže na náčrtky dekoratérka Julia Shakirov.

“Celá miestnosť na jednu noc úplne premenila v rozprávkovom svete diel Hansa Christiana Andersena” Snehová kráľovná “. Na stoloch sú obrovské biele stromy trblietavou s krištáľovými závesky, tiež organizované tri metre striebro bielej čokoládovej tyčinky a úžasné krásy foto zóny A “- zdieľaný s” StarHitom “tajná Julie Shakirov.

V uvítacej zóne sú hostia pozvaní krycou kapelou a barmanskou prehliadkou od firmy Bar Profi majstra Európy Alexej Mochinov. Hity boli koktaily na základe šampanského s menami Xenia a Kurban. Výšku torty takmer štyri metre na oslavu pečoval Renat Agzamov.

Stojí za zmienku, že to bolo v tento slávnostný deň priateľka Xenia náhodne vylial o jej tehotenstve. Hoci sa o tom hovorili dlho, nikto nepotvrdil túto skutočnosť.

Prirodzene, nevesta bola spŕšená s množstvom otázok a podnetov od fanúšikov. Mnohé z jej výrokov sa veľmi dotkli a ona sa rozhodla hovoriť.

“Je mi ľúto pre niektorých ľudí a dokonca ľutujem ľudí, že rodičia nedali riadne vzdelanie včas! Pokiaľ ide o náboženstvo, som ortodoxná osoba, chodím do kostola a nosím kríž a vždy to bude tak! Čo sa týka tehotenstva: Vložím každého do bloku, ktorý sa bude pýtať na niečo, čo je dôverné a vôbec sa vás netýka! Už s vami zdieľam veľa, ale nenechajte sa tak zdržanlivo! To je netaktívne! A “svadba za letu” – fráza, ktorá vás robí čiernejšou, nie mnou! Ponuka sa uskutočnila v marci, svadba v júli))) Envy vás zarmúti, pamätajte na to, “upozornil televízny moderátor.