Dievča Andrey Gaidulianovej prechádza prestávkou

Pred rokom sa chystali legalizovať vzťahy. Oslavy plánované na leto sa však rozhodli odložiť kvôli tomu, že Andrej bol diagnostikovaný s onkológiou. Potom v Nemecku prebehla dlhá liečba, priebeh oživenia. A po celú dobu vedľa Gaiduliana bola jeho snúbenica Diana Ochilová. Keď však zostalo najhoršie, herec sa zotavil a keď sa vrátil do Moskvy, začal strieľať, pár sa nečakane rozhodol rozlúčiť sa.

Foto: Hviezda

Diana zdieľala svoje pocity z prestávky so svojim milencom prostredníctvom sociálnych sietí. “Otvoril som oči a prvá vec, o ktorej som myslel:” Čo ďalej? Kde začať “… Neistota sa strachuje. Je to strašné, aby ste sa dostali von z komfortnej zóny a stability. Musíte sa naučiť riešiť problémy sami a byť pripravení na čokoľvek. Staňte sa silnejší a nebojte sa zostúpiť do reálneho sveta. Ale niečo mi povie, že všetko bude v poriadku. Potrebujete plán a konať prísne? Alebo len žiť a dostať všetko, čo osud pripravil pre vás? Cítim sa ako dieťa, ktoré sa musí naučiť chodiť. Nezávislosť nie je o mne, ale život prináša penu, aby sa zobudila a začala žiť novým spôsobom. ” Predplatitelia podporovali dievča, začali ju uisťovať, aby ju uistili, že uspeje. Príčiny poruchy Diana nevolá. Zdá sa, že rozchod s Andreou bol pre dievča skutočný úder.

“Moje šťastie nebolo obmedzené, aby som bol s vami. Všetko, čo sme prešli. To je tá najlepšia vec, ktorá sa mi stala. Ale niečo nás zlomilo, vyhralo. A všetko, čo zostáva pre nás, je nechať všetko ísť do nekonečna. Želám všetkým šťastie. Osud je suka, a neporazite ju. Bolí to. Ale to všetko k lepšiemu. Krásny koniec! Čokoľvek to bolo, vyhrali sme s vami! “- zhrnul Ochilova.