Dubčová očakáva dieťa od DJa Rudenka

Irina Dubčová a Leonid Rudenko
Foto: Sociálne siete

Populárny ruský speváčka Irina Dubčová nie je námahom ukázať každému, ako vážne sa rozvíjala romantika medzi nimi a DJom Leonidom Rudenkom.

Po mnohých zlyhaniach v osobnom živote Iriny konečne prišiel biely kapela. Napriek tomu, že vzťahy s Rudenkom sa už tak dávno nezačali, pár sa zamýšľal nad dopĺňaním a pred svadbou bude blízko.

Zistilo sa, že speváčka chce zrodiť svoje milované dieťa a už sa obrátila na ženskú konzultáciu.

Táto dievčina informovala o svojej stránke v sociálnej sieti. Po vydaní spoločnej fotografie s Leonidom v polyklinickej č. 102 Irina napísala, že tam prišla o radu. “Poradenstvo žien na polyklinickom čísle 102. Šiel som sa poradiť … a milujem,” povedal spevák s fanúšikmi.

Všetci mali podozrenie, že bývalý účastník “Star Factory” už bol v zaujímavom postavení a prišiel k lekárovi, aby sa zaregistroval. vydanie ženasdeňkontaktovali zástupcov umelca, aby si to určili. Tlačový tajomník hviezdy nedal jednoznačnú odpoveď. Avšak v rozhovore nikto neoprel verziu tehotenstva. “Nebudeme to vôbec vyjadrovať. Ira to nechce chvíľu zabrániť, čo teraz povedať. “

Nie je to tak dávno, Dubčová zdieľala svoju radosť s fanúšikmi: jej osemročný syn Artem od prvého manželstva s Romanom Chernitsynom sa dostala so svojim súčasným priateľom – DJom Leonidom Rudenkom. Na potvrdenie tejto skutočnosti uviedla vo svojom “Instagram” fotografiu jej milovaných mužov.

“Malý zajačik a menšie”, – podpísal obrázok Iriny Dubtsovej.

Pripomeňme si, že skôr než 32-ročná milovaná speváčka nebola veľmi šťastná. Jej prvé manželstvo s speváka Plazma Roman Chernitsyn, s ktorým má syna Toma, bolo fiasko. Vzťah s podnikateľom Tigran taky nevyšlo kvôli nezhodám s jeho dcérou. Potom tu bola krátka romantika s mladým a bohatým podnikateľom z Nemecka menom Nikolai. V záujme Dubtsova pravidelne letel do Ruska, elegantne dvorenia jeho priateľka išiel v elitných reštaurácií a karaoke. Ale Nicholas si vzal v inej krajine na neho čakali jeho manželku a dve deti. Ich vzťah sa skončil bezprostredne po tom, čo ich komunikácia začala byť známa verejnosti.

Román Iriny Dubčovej a Leonida Rudenka začal začiatkom tohto roka. Pár ich svoje pocity nezakrýva, a každý z nich umiestňuje do svojich sociálnych sietí svoje spoločné fotografie.

Foto: sociálne siete