Elena Vaenga porodila svojho syna

Elena Vaenga porodila chlapec
Elena Vaenga porodila chlapec.
Foto: Hviezda

Názov Eleny Vaenga súvisí nielen s populárnymi piesňami, ktoré sa aktívne otáčajú na štátnych kanáloch, ale aj s mnohými škandálmi. Vaenga nezakryla svoju nenávisť voči novinárom a raz sa rozhodla vyhlásiť vojnu za všetkých predstaviteľov tejto profesie a zverejnila na svojom blogu rozhnevanú výzvu. Okrem toho Elena Vaenga brutálne a negramotne hovorila o prípade skupiny Pussy Riot. Ksenia Sobchak to ani nedokázala vydržať a zdieľala kráľovnú chansonovú na jej účte Twitter. Krátko predtým Vaenga sa snažil presvedčiť Vladimíra Putina, aby zatvoril škandalózny teleprojekt “Dom-2”, a ušetrené peniaze môžu byť použité na zvýšenie platov pre lekárov a učiteľov.

Tentokrát nie je meno Eleny Vaenga spomínané v súvislosti s ďalším škandálom, ale v súvislosti s radostnou udalosťou. V jednej z materských nemocníc v Petrohrade sa speváčka narodila jej synovi, ktorej menovala Ivan. Podľa niektorých správ vyplácala Vaenga tri materské nemocnice naraz, aby zastreli novinárov a fanúšikov z chodníka. Aj počas celého obdobia tehotenstva spoločnosť Vaenga poprela svoju zaujímavú pozíciu a neposkytla žiadne pripomienky tlačiarni. Bolo zistené, že Vaenga sa narodila 15. augusta, ale dieťa sa narodilo pred termínom. Hmotnosť chlapca bola 3,5 kg, výška – 58 cm. Elena Vaenga nasledovala príklad mnohých západných hviezd a zrodila dieťa nie prirodzeným spôsobom, ale s pomocou cisárskeho rezu.

Ivan Matvienko, bývalý civilista Eleny Vaenga, sa dozvedel o narodení svojho syna ako jedného z posledných. Novinári mu o tom povedali.