Galina Rzhaksenskaia: “Necítim sa s Dashou”

Galina Rzhaksensky v Kazaň
Galina so svojím priateľom na programe programu Aqua Comedy v Kazaňe
Foto: Alexander Černov

Vlani v Kazaň sa uskutočnila skutočná milostná dráma na výstave výstavy AQUA COMEDY venovanej svetovému majstrovstvu v akváriu, ktoré bude vysielané koncom augusta. V jednej hale boli len dvaja súperi – finalista výstavy “Bach” – Daria Kanuhu a Galina Rzhaksenskaya. Timur Batrutdinov dal Dashe obrovskú kyticu ruží a povedal:

“Sme spolu … chceme povedať, že musíme položiť túto otázku!” Vážne, bola to show a skončila. Na prehliadke som si vybrala Dashu, pretože bola krásna a nádherná.

A potom pred celým sálom a vedúcimi programami – Pavlom Voljom a Garikom Kharlamovom – išiel k stolu, kde sedel Galya a podával jej ružu. Pre fanúšikov výstavy “Bach” nie je len gesto, je to znamenie!

Pýtali sme sa Galiny Ržaksenskej, aby komentovala situáciu, a to nám povedala.

Galina Rzhaksensky v Kazaň
Galina Rzhaksenskaya v Kazaňu vymenovala stretnutie s registračným úradom
Foto: Alexander Černov

Prekvapenie z Timura

– Chcel som dlho navštíviť Kazaň, ale až do posledného som nevedel, do akej miery by som išiel. Najprv som sa chystal na otvorenie Majstrovstiev sveta v akváriách, ale nemohol som prísť kvôli mojej ceste do Ženevy. Potom sa ukázalo, že sa chystám do Kazaňa na záverečný ceremoniál. Pozvánku na koncert komediálneho klubu predstavil môj priateľ – jeden z ministrov Tatarstanu. Samozrejme, nemohol som sa stretnúť s mojimi fanúšikmi. Stretnutie bolo veľmi teplo. Ďakujem vám všetkým, ktorí prišli!

Povedal som Timurovi vopred, že budem v Kazaňovi. Okamžite varoval, že jeho kolegovia nebudú chýbať príležitosť hrať trik na tom, najmä preto, že Dasha bude s najväčšou pravdepodobnosťou aj v hale.

Ešte pred vstupom do scény sme sa stretli s Timurom, hneď mával rukou a pozdravili sme sa navzájom. Zoznámil sa s mojimi priateľmi, ktorí prišli so mnou. Sveta – sa zúčastnili jednej zo seriálov a s Vikou stretli, keď sme chodili po ukončení projektu.

Úprimne povedané, keď Timur vybehol s krásnou kyticou a dal ju Dashe, bol som pre ňu rád. Koniec koncov, to, čo sa s nimi deje, je nepochopiteľné. Ale ja som si nemyslel, že by prišiel ku mne, dokonca aj s nápisom “Vezmeš si zo mňa túto ružu?” Chcela som odpovedať … (ukazuje, ako bičuje kvetinu do tváre). Bol som veľmi zábavný.

O kytici a ruži som nič nevedel. Už pred Dášou som bol nepríjemný. Prišiel som do svojho rodného mesta, prezentuje to komédia, a tu bah-bah a Galya. Som si istý, že Dasha sa rozhodne, že bola špeciálne ladená. Je pravda, že ak nebol žiaden Svetový pohár a záverečný ceremoniál, nebol by som prísť vôbec! No, ja, pre Comedy, vezmem lístky a idem do Kazanu? Bol som na Comedy 150 krát v posledných mesiacoch!

S Dasou po koncerte sme sa nikdy nestretli. Nechcem sa tomu vyhnúť, ale ja ani nehľadám stretnutie. Aj keď chápem, že to bolo na “jeho území”. Ale prišiel som pozvaním. Aj keď by bolo skvelé vytvoriť spoločné ja. Bavte sa!

Myslím, že môj vzhľad ju veľmi urazil. Po prvé, vidí, koľko z mojich fanúšikov pre mňa, v tej istej miestnosti som bol obklopený veľkým zástupom fanúšikov, čo o ňom nemôžem povedať. Toto je čisto urážka ženy. Po druhé, že na komediálnom predstavení som dostal príliš veľa pozornosti a veľa čísiel bolo o mne, nie o nej.