Larisa Guzeeva: “Je divné hovoriť o láske po 20 rokoch manželstva”

– Rád by ste povedali, že vodca v “Pôjdeme sa!” Je len jednou z vašich úloh. Už osem rokov sa na vzduchu podobá hrdinovi?
Larisa Guzeeva

– Samozrejme, že nie. Môj pán Vladimir Petrov povedal: “Ak budete hrať psa, a potom, čo prehliadka pokračuje v kôre, je potrebné Skvortsova-Stepanova (psychiatrické liečebne – poznámka.” Antény “).”. Predstavte si, že keď som prišiel z natáčania a začal sa učiť všetci, “Žijete s tým, vy -., Takže” Je to smiešne. Som rozlúčka so žiadnym spôsobom kliknutím. “Takže hrať, takže hra je trochu mimo posteľ padla” a “Oh, nechaj ma, ako moja matka” – to nie je o mne. To sa deje len na hlúposti a mládeže.

Foto: Ruslan Roshchupkin / prvý kanál
– V show máte občas argumenty s Rosou Syabitovou. Váš antagonizmus na obrazovke je len vítaný? Alebo vo vašom živote sa vaše názory veľmi líšia?
Larisa Guzeeva

– A nekomunikujeme bez vzduchu. A nie kvôli nepriateľom. Stretli sme sa už s dospelými tety, každý má svoj vlastný príbeh za sebou, svoje názory. A chodíme na rôzne kurzy s vlastnými starostlivosťami, problémami, rodinami. Hoci v pauzách medzi filmovaním samozrejme komunikujeme, opytávame sa navzájom: “Ako sa máš? Ako deti? “Tak to bola s Vasilisou Volodinou.

– Poslali ste astrológovia, aby ste verili v horoskopy? Koniec koncov, podľa môjho názoru si myslím, že ste skeptik.
Larisa Guzeeva

– Už som veril v horoskopy. Milióny ľudí, ktorí im dôverujú, nemôžu byť blázni. Ale ani Vasilisa, ani Tamara Globa mi nepredstavili individuálne prognózy. Nechcem to.

– Mali ste túžbu organizovať svoje školenia o rodinných vzťahoch?
Larisa Guzeeva

– Nemôžete si ani predstaviť, koľko návrhov o tomto sa dostalo. Od uverejnenia knihy s poradenstvom pre výrobu cookies “Let’s marry!”. Dokonca aj svadobná agentúra ponúkla, že sa otvorí. Dnes už nehovorím o tréningu. Pravidelne vyzývaný na vykonanie slávnostného odchodu manželstva. Ale to nie je moja profesia. Rosa je partnerka, má agentúru. To je jej práca, jej chlieb. V mojom diplomu je napísané: “herečka divadla a kina”.