Nadezhda Angarskaya: “Niekedy sa cítim ako matka so svojím manželom”

Foto: TV kanál TNT
Je pravda, že ste sa stretli so svojím manželom Raedom prostredníctvom internetu? Ako pochopili, že je “najviac”?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Najprv hovorím, že intuícia a triezvá myseľ sú dôležité pri hľadaní orientálnych mužov. Spočiatku sa Rajeda venoval zvonku, dlho sme to odpovedali a pozval nás navštíviť Jordánsko. Moji priatelia sa obávajú, znepokojujú, ale nakoniec povedali, že ma nebudú odradiť, pretože v každom prípade to urobím vlastnou cestou! Keď som prišiel do Jordánska, Raed ma udrel so svojou pohostinnosťou. Tretí deň povedal, že ideme na farme, kde žijú jeho rodičia. V arabských krajinách je všetko odlišné – predovšetkým zoznámenie sa s rodičmi, takže sa všetko začalo točiť …

Povedali ste, že váš manžel je mladší ako tri roky, nejako to ovplyvňuje vzťah?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Tri roky? (Smiech.) V skutočnosti oveľa viac … V každom prípade je rozdiel a vážne to ovplyvňuje vzťahy. Niekedy sa cítim ako matka. Hovoria, že chlapci neskôr začnú chodiť, čítať a chápať. Ak zoberiete do úvahy rozdiel vo veku, potom mám veľa vecí naučiť ho. Niekedy sa mi zdá, že viem oveľa viac, pravdepodobne to je. To mi pomáha pracovať, sociálny kruh, obzory.

Čo robí váš manžel?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Má vlastné podnikanie v Jordánsku, teraz plánuje otvoriť svoje podnikanie v Rusku. Bez ideálnej znalosti ruštiny je ťažké to urobiť, ale náš jazyk je veľmi zložitý! Z počtu prípadov explózia mozgu. Keď sa na mojich koncertoch koná, plesne, usmeje sa, smiech a neskôr sa ukáže, že naozaj nič nerozumel.

Foto: @ nadezhdaangarskaya
V akom jazyku komunikujete so svojím synom?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Som v ruštine, môj manžel je v arabčine. Chcem, aby moje dieťa poznal aspoň tri jazyky: angličtinu, arabčinu a ruštinu. Máme tiež problémy s angličtinou v našej rodine. Napríklad moja učiteľka v škole nám dala takú motiváciu – učiť sa po anglicky, preložiť nápis na tričkách z angličtiny na ruštinu. Myslíte si, že som sa naučil jazyk?

Vezmi si to so sebou na natáčanie?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Áno, stane sa to a on im dáva “drozd” všetkým. Za 18 mesiacov je veľmi aktívny. Teraz beriem odnímateľné oblečenie so mnou, pretože viem, že šálky kávy budú na podlahe, oblečenie a kdekoľvek. Nedávno sme odpočívali v sanatóriu, sledovali sme karikatúru. O päť minút neskôr si David uvedomil, že na obrazovke nie je žiadna akcia a začal sa aktívne pohybovať po miestnosti. Chodil som sa pár minút, narazil som na schody, padol som, rozstrihol obočie … Už som si mentálne predstavil ihly, vlákna, lekárov. Prinesli sme ho k lekárovi, plakal po dobu 10 minút a utišil sa, znova sa začal baviť.

Máte nejaké zranenia v komediálnej žene?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Tam sú niekedy drobné zranenia, dievčatá sú na podpätku … Niekedy letí k niekomu. Pokúšam sa v takýchto situáciách zabrániť, ale kedysi to bol zaujímavý prípad. Pripravili sme tanečné číslo, v ktorom ma dvaja chlapci museli zdvihnúť rukou. Jeden z chlapcov mal malú poranenie ruky. Po troch neúspešných pokusoch ma nahradil Tatyana Morozová.

Foto: TV kanál TNT
Pred niekoľkými rokmi ste stratili hmotnosť od 120 do 90 kg. Povedzte nám, ako to bolo možné?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Lepšie je opýtať sa, ako sa zotaviť, mám to lepšie. Môj manžel vždy hovorí: “Môžete rýchlo schudnúť a rýchlo utiecť, ako to robíte?” Teraz už nebudem hovoriť o strate hmotnosti, pretože o tom neustále myslím. Naposledy som stratil váhu! Zastavil som jesť chlieb, múku, sladkú, šumivú, uhľohydrát, tučný, vyprážaný, nakladaný, solené. V tej dobe som jedol so šalátmi, vareným mäsom, kuracím mäsom, rybou, syrom, zeleninou a len vodou a čajom z nápojov.

Poznajú vás na ulici?
Nadežda Angarská (Nadezhda Angarskaya)

Jeden zamestnanec DPS raz zistil. Faktom je, že v dokumentoch k autu mal môj manžel moje dokumenty. Vtedy som nebol v aute, ale Raed, keď som dostal právo, vytiahol moje. V dôsledku toho dopravný policajt, ​​keď zistil, že som jeho žena, okamžite odišiel a samozrejme požiadal o koncert. Pozrite sa na show Comedy Woman on air TNT.