Najromantickejšie deklarácie lásky

Najviac kvetinový

KravtsovaAA: “Môj obľúbený nie je romantický, ale jedného dňa po mne odišiel v aute a odviezol na miesta, kde sme si skórovali hneď, ako sme začali chodiť. Najprv sme sa zastavili pri nábreží – tam sme mali prvý bozk. Vyšli sme von a zrazu môj milovaný pod snehom vybral krásnu bielu ružu! Potom sme išli na iné miesto a v každej z nás na mňa čakala kvetina. Bola som potešená! ”

“Spočiatku som bol dokonca zmätený – musíš súhlasiť, nie často muž pred tebou kľačí!”

Väčšina plyš

OhMadonna: “Bol to prvý vzdialený rok. Jeden z mojich prvých mladých mužov prišiel ku mne skoro ráno s obrovskou kyticou ruží a plyšovým králikom. Potreboval sa dostať ku mne viac ako hodinu – žili sme v rôznych častiach Moskvy – a naozaj som ocenil tento krok. Bol som veľmi potešený! Je pravda, že teraz už nie som poháňaný plyšovými bytosťami. “

Najpostihavejšie

ninelik: “Počas môjho školského roka sa chlapec číral. Obaja sme boli v plávaní a snažil sa ma sprevádzať zo školenia, daroval kvety, ale vnímal som ho len ako priateľa. Po ukončení školy som odišiel študovať v inštitúte v inom meste a dlho sme sa navzájom nevidia. Jedného dňa sme sa stretli, som išiel autobusom (vracajúci sa z dovolenky), keď som bol oslovený príjemný chlapík a hovorí: “Ahoj, to som ja!” Naleje do lona hrsť surového jantáru. Bol som sa dotkol! Urobil som korálky z tohto jantáru a slúžia mi až dodnes. ”

Najviac klasické

Môj obľúbený nie je romantický, ale jedného dňa po mne odišiel autom a vzal ma na miesta, kde sme lyžovali, keď sme sa začali stretávať.

Allexxx: “Môj milý sa mi priznal v láske, kľačal. Spočiatku som bol dokonca zmätený – súhlasíte, to nie je často, že človek kľačí pred vami! Boli tam kvety, šampanské a čo je najdôležitejšie – v jeho očiach bolo niečo … A každý mesiac prvý deň (ten deň sme sa stretli) mám novú pohľadnicu s priznaním. ”

Najviac zasnežené

alina-alina: “Bolo to zimné ráno, prebudil som sa z SMS:” Pozrite sa na okno. ” Pozrel som sa a videl som, že na červenom snehu je napísané niečo: “Aline, milujem ťa.” Vedľa podpisu stál s kyticou ruží. Nápis, ako som sa neskôr dozvedel, bol tiež rozvrhnutý s ružovými púčikmi. ”