Pivné pivá, alebo Ako sa oprieť o vášho manžela piť pivo

Ako sa zbaviť svojho pána z piva: ako to všetko začne?

Pokiaľ ide o samotnú situáciu a otázku, ako odnášať svojho manžela, aby vypil pivo denne, neťahajte gumu a dúfajte, že všetko pochopí sám. To sa nestane – zvyk piť pivo každý deň časom ustúpi ešte viac, manžel bude viac potešený, že vidí svojich spoločníkov na pitie ako vy. Závislosť od piva sa rozvíja a rozvíja, sprísňuje a potom alkoholizmus.

Ako naberať svojho manžela piť pivo denne?

Po prvé, len pokojne hovoriť so svojím manželom, zistite, aký je dôvod pre jeho túžbu po pive. Ak je dôvod, napríklad problémy v práci alebo v podnikaní, pomôžte mu, urobte všetko pre riešenie problémovej situácie, povedzte svojmu manželovi, že mu pomôžete všade a vždy. Ak je to alkoholická závislosť, musíte konať trochu inak.

Ako naberať svojho manžela piť pivo
Je na čase zistiť, ako sa opierať o vášho manžela piť pivo denne?
Foto: Getty

Ako si odtrhnúť svojho pána z piva? Užitočné tipy, alebo nechávame manželovi piť pivo každý deň

Aby ste znemožnili manželovi piť pivo, mali by ste prijať nasledovné odporúčania:

  1. Snažte sa presvedčiť svojho manžela, že pitie je škodlivé pre jeho zdravie. Ukážte svoje spoločné fotografie v prvých rokoch a teraz, čo ste boli a čo sa stali. Ak máte oratorické zručnosti a presvedčenie a váš manžel ešte nezaujímal pivo, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude fungovať.
  2. Nikdy kričať na manžela za svoju závislosť na pive – s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať tento krok opačný účinok. Riešenie situácie je rôzne – človek môže piť, pretože v jeho živote sa nič nedeje a pod určitým stupňom sa cíti viac veselý, uvoľnený. Snažte sa prilákať svojho manžela a zaujať ho niečím – to všetko závisí na vás.
  3. Populárne príslovie hovorí: s kým ste vedený, od ktorého budete napísaný. Najčastejšie muži pijú s tými istými alkoholikmi v pivách, niekde v garážach alebo v rybolove – pokúste sa nahradiť túto spoločnosť. Nie, to neznie výzvu na pitie s ním, ale skôr náznak toho, čo stojí za to switch jeho pozornosť, zaujať zaujímavú prácu, tj. E. Ak chcete odvrátiť od závislosti.
  4. Môj manžel sa rozhodol prestať piť – skvelé! Podporujte to v tomto – choďte spoločne do telocvične alebo choďte na ryby, huby a začnite behať ráno. To je tiež užitočné pre zdravie, umožní to odstrániť pivo brucho – jednoducho a efektívne.
  5. Manžel neprestáva piť a príde domov v nevhodnej forme, hrubý a hlučný – napíšte svoje vystúpenia na video a ukážte to všetko svojmu milovanému ráno. V 7 z 10 prípadov, podľa praktických psychológov, takéto video bude mať úspech – určite to nebude rozrušené a premýšľať o tom, že konečne prestane piť penové pivo.
  6. Dajte mu voľbu – buď pivo alebo rodinu. Porozprávajte sa a prejdite na tvoju mámu alebo priateľku na pár dní. Tento krok v polovici prípadov má svoj pozitívny výsledok.

Ak všetky vyššie uvedené nepomôže – kód! Hlavná vec je, že by si to sám manžel chcel – inak to bude plytvať časom, peniazmi a silou.

Prečítajte si tiež: ako vzťah ovplyvňuje vekový rozdiel