Tipy psychického: buď milý – a poškodenie sa nebude držať

Tatyana Larina, hrdinka reality show “Denník médium” v televízii-3, zdieľaný s Day Ženských, čo to je – poznať nielen tajomstvo druhých, ale aj čas jeho odchodu zo života.

Foto: Slava Blinov

Pravda nie je vždy nevyhnutná

“Bol čas, keď som nepochytil, že som nejaký zvláštny. Myslel som, že všetci sú rovnakí a všetci vidia to, čo vidím. Napríklad povedala mojej matke: “Je to zlá teta, ona porazí svoje dieťa.” Moja matka hrozila, že ma vezme na psychiatrickú kliniku. V mojom prípade sú moje schopnosti skôr prekliatie ako dar.

Teraz mám veľmi zaneprázdnený rozvrh: účasť na projektoch, poradenstvo, vzdelávanie môjho syna. Neviem, kde som získal silu pre toto všetko. Spať tri hodiny a potom choďte na streľbu – je to ťažké. Sily pravdepodobne prídu počas spánku. Taktiež idem do športu, jesť správne a povieť si príjemné veci.

Ak hovoriť o mojej činnosti, potom v ňom, rovnako ako vo všetkých, existuje etika, ktorú pozorujem. Existujú určité tabu: Nedotýkam sa náboženstva, niektorých osobných aspektov. Napríklad žena je podvedená jej manželom. Ak im to poviem, odíde a vystrelí, takže nemám žiadne morálne právo odhaliť pravdu. Alebo iný prípad. Muž mi nejako prišiel. Vytlačí na mňa fotografiu a pýta sa: “Moja žena ma mení?”. A vidím, kto sedí predo mnou. Je to kriminálnik, ktorý mučili svoju ženu. A chápem, že keď mu poviem pravdu, príde domov a zastrelí ju. Preto povedala: “Nie, vaša žena je čistá.” Pravda sa nesmie vždy hovoriť. Snažili sa ma zabiť za pravdu, prepichli kolesá. A ak som sa s touto problematikou zaobchádzal skôr, teraz mám dieťa, a ak nie, bude to zlé. “

Dobrí ľudia sa korupcia nedrží

Každý človek prichádza na tento svet s poslaním, všetko sa vypočíta pre neho. Existuje rad osudov, ale existuje istá línia vôle. Prvým je to, čo vám Pán poslal, a druhý je to, čo vám umožnil. Napríklad ste určení na smrť, ale podľa vôle ju môžete zmeniť. V tomto okamihu zrodíte dieťa – a svojím súhlasom môžete oklamať osud.

Mnohí z vás majú strach z poškodenia. Čo je korupcia? Korupcia je úmyselné poškodenie energetických informácií okolo vás. Najjednoduchší spôsob, ako poškodiť zlého človeka. Aj keď ste čistí, je to ťažké. Ale existujú ľudia, ktorí vinia škody v hromadách svojich problémov. Neustále sa ľutujú, nemôžu prekonať svoje slabosti a myslieť: možno problém je v nich, a nie v niečom zlom slova? Len 10% ľudí, ktorí prichádzajú so mnou, sú pod vplyvom znehodnotenia.

To isté platí aj pre závisti. Niektorí veria, že ak ich niekto oplatí, stane sa s nimi niečo zlé. To nie je tak! Života poškodzuje iba osobu, ktorá ju zažíva. A je to záviditeľná osoba, ktorá začína močiť a ochorieť.

Zlému oku možno brániť

Takisto existuje taká vec ako zlé oko. Je to ako vírus, ktorý vás preniká a dostanete sa chorého. Ako sa brániť? Prvou možnosťou je sarkasmus. Ak vám v práci povedal šéf: “Niečo, čo vyzeráte zle dnes”, môžete odpovedať: “No, nie všetci môžu byť tak krásni ako vy”. Alebo napríklad, ak chcete niečo zlé vo svojej tvári, povedzte: “Všetko, čo sa mi chce, sa vám vráti desaťnásobne.”

Niekedy sa človek jednoducho musí prejsť všetku tú bolesť, že predpísané pre niektorých spytovať svedomie, niečo v jeho myseľ obrátil a žil tiež v budúcnosti.

Pokiaľ ide o mňa, pokúšam sa nepozerať do mojej budúcnosti. Som strach, že to vidím, ale už som sa naučil pár bodov. Viem, napríklad, keď zomriem. Preto sa snažím žiť v jeden deň, ktorý odporúčam každému. Je potrebné jesť všetky potešenia života teraz, pretože zajtra nemusí byť. Teraz môžete byť zabitý prostredníctvom neopätovanej lásky alebo sa niečomu zaobchádzať a zajtra budete mať na svoju hlavu tehla – to je všetko! S akými myšlienkami a nedokončenými plánmi idete do ďalšieho sveta? Preto si už teraz teraz užívajte život.

Prezrite si novú sezónu reality show “Denník s psychikou” na televíznom kanále 3

Piatok, 18:00