To je dôvod tohto nesúladu: Tarasov nechce deti z Buzova

Niekoľko týždňov fanúšikovia Olgy Buzovayovej sústreďujú svoje mozgy: má spojenie s futbalistom Dmitrijom Tarasovom naozaj skončiť? Moderátorka mlčí, ale so svojimi smutnými záznamami v sociálnych sieťach sa zdá, že potvrdzuje, že všetko nie je hladké. Tarasov tiež mlčí, ale podľa všetkých najnovších fotiek vyrazil Olyu zo svojho života.

V auguste boli Olya a Dmitrija šťastní
Foto kredit: @ tarasov23

Verzie toho, čo sa stalo, boli veľa. Po prvé, fanúšikovia si mysleli, že dvojica prestala publikovať fotografie navzájom, aby tak pritiahla pozornosť, urobila PR tak, ako to urobil.

Potom sa v sieti objavila verzia, ktorú zmenil Tarasov Buzovoy. Dokonca našli dievča-razluchnitsu, bola to Miss Rusko – 2014 Anastasia Kostenko. Niektorí fanúšikovia tvrdili, že s ňou už Tarasova už niekoľkokrát videl. Futbalista sa zamiloval a opustí rodinu …

To veľmi razluchnitsa
Fotografie od: vk.com/nastusha_kostenko

Pravda o tom, čo sa deje v rodine hviezd, bolo šokujúce. Po prvé sa ukázalo, že Olga nie je vzťah s matkou svojho manžela, alebo skôr s postojom Dima matky podieľať sa na ich živote. Futbalista sa rozhodol vydať vidiecky dom, ktorý budujú s Oľgou po dobu jedného roka, na matku, takže v prípade rozvodu nie je zostať bez prístrešia! Samozrejme, Buzov neschválil takýto krok, pretože to je jasný náznak nedôvery voči nej.

A za druhé, zatiaľ čo Olga dávať rozhovory a hovorí, že ich domov bude mať istotu, aby to znelo z detského smiechu, Tarasov deti nechcú!

“Olya povedala, že sa Dima správa nečestne,” povedal priateľ Staršího Mashy StarHit. – Snažila sa vysvetliť, Tarasov, že podpísanie dokumentov o matke nie je nutné, pretože oni sú v láske spolu navzájom a nikdy rozviesť. A v ich hniezde budú rásť deti. Mimochodom, toto je ďalší dôvod pre nesúlad. Deti Tarasov, ktorý zdvihol 7-ročnú dcéru Angelinu, nechcel. Olya snívala o dieťati … Áno, je kariérna, dosiahla veľké výšky, ale ako bez dieťaťa? “

Teraz rodina pre Dmitrija bez Olya
Foto kredit: @ tarasov23

Potvrdzuje skutočnosť, že v Tarabuzikovom zväze existuje vážny rozkol a posledný obraz Dmitrija. Včera futbalista zaslali fotografiu s rodinnú večeru, na ktorej sa zúčastnili rodičia, jeho dcéra, neter, ale Oli nebol.

Obraz podpísal Dmitrij jednoducho: “Rodina, ktorá vie, bude rozumieť.”

Fanúšikovia sa okamžite začali pýtať: “Rodinná večera na počesť rozchodu s Olgou?”

Ale Tarasov mlčí …