Fransız örgüler: her zevke en şık seçenekler

Fransız örgüsü kızlar arasında en popüler dokumalardan biridir, çünkü son derece şık gözüküyor ve onu örmek çok zor değil. Sizin için kesinlikle aradığınız birkaç moda seçeneği sizler için topladık!

Fransız örgüler her yaştan kıza hitap ediyorlar – çok moda ve orijinal görünüyorlar ve son zamanlarda gerçek bir patlama oldular. Dahası, örgüler, gençlik kuaförlüğü olarak düşünüldükten sonra, görsel olarak birkaç yıl kaybetmek için yardımcı olur.

fransız örgü

Fransız pigtails ile birçok saç modeli var, ama en popüler olanı, iki örgüyü, özellikle de tersini, yani dışa doğru döndüğü gibi döşemekti. Spikelet şeklindeki klasik dokuma da konumu terk etmiyor ve modern yorumlarda çok şık görünüyor.

Fransız örgü örgü nasıl

Tükürük, alnın kendisinde başlayabilir veya biraz daha alçak, başını bir jantla süsleyebilir, demetler, kuyruklar ve malvynki olarak dokunabilir. İki saç modelinin bu türden kombinasyonları, güzelliği, ferahlığı ve romantiği bir güzellik görüntüsü veren, çok ilgili ve sağlıksız görünmektedir.

bir Fransız örgü nasıl örgü

Saç tellerini örgülerle sabitlemek için saç renginizin ince elastik bantlarını mümkün olduğunca algılanamayacak şekilde öneriyoruz. Bir süs olarak, güzel saç tokaları, saç tokaları veya kurdeleler kullanabilirsiniz.

örgüler ile saç modelleri

Fransız örgüsü nasıl örgüleneceğini bilmiyor musun? Size göstereceğiz! Şu anda popülerliğin zirvesinde olan iki Fransız örgüyü doğru bir şekilde nasıl örgüleyeceğinize dair bir video izleyin. Aslında, her şey göründüğü kadar zor değildir. Ana şey biraz sabır ve pratik.

Fransız örgüler herhangi bir uzunlukta saçlara dokunabilir. Kısa saç örgüler şakacı ve çok sevimli görünüyorlar ve uzun saçlarda dokuma, çıkışta bir saç tokası olabilir. Örgüler ile saç stilleri hemen hemen her format için uygundur: ciddi olay, sergi, tiyatro performansı, konser veya romantik tarih – örgüler her zaman uygun olacaktır!

Fransız pigtailleri

Fransız örgülerinin en şık varyantlarını düşünüyoruz ve onları kendimizde örmeye çalışıyoruz – bahar köşede!