Kesmeyin: saç kesimlerinden kurtaracak 5 saç yağı

Şüphesiz yağlar, özellikle de sağlıklı, kalın ve ışıltılı bukleler söz konusu olduğunda, güzelliğe olan temel yardımlarımızdır.

Yağlar, leke ve sıcak şekillendirme de dahil olmak üzere çeşitli hasar türlerinden sonra özellikle saçın gerekli olduğu yararlı bileşenler içerir. Saç uçları için uçucu yağlar da yeri doldurulamaz – doğru seçilmiş yağ saçı kırılganlıktan, kayıptan ve hatta saç kesiminden koruyabilir!

Güzellik yağlarının mucizevi özelliklerini söyleyen Beauty.ua, modern piyasada zamanla ve elbette dünya çapında beetigolikler tarafından test edilmiş 5 önemli kozmetik ürüne isim vermeye karar verdi. İncelemelere göre, saç güzelliği ve sağlık için bu beş yağ bukleler parlak ve güçlü hale getirmeye yardımcı olur, iplikçiklerin kurumasını önler, her saçları nemlendirir ve nemlendirir ve ayrıca istenmeyen tüylerden kurtarır.

Kerastase Elixir Ultime Çok Yönlü Güzelleştirici Yağı

Bu en çok satanlar – Kerastase Elixir Ultime Çok Yönlü Güzelleştirici Yağı, her tür saç bakımı için idealdir. argan ve kamelya doğal yağların miktarını arttırır patentli formül Oléo-Complexe, sayesinde, saç, pürüzsüz ipeksi, güçlü ve parlak kalır yanı sıra yoğun rehabilitasyon ve beslenme sağlamak yardımcı olacaktır.

Tüm Saç Tipleri İçin FasOil Yağı Tedavisi

Keten özü ve argan yağı kombinasyonundan dolayı FasanOil’den yağ geri kazanımı saçların zarar görmesini engeller ve ayrıca bölünmüş uçları, kırılganlığı ve kaybı önler. Buttercups sayısız yorumlarına göre, yağ saçı besler ve esnek hale getirir. Güzel bir bonus – aynı zamanda yüksek sıcaklıkların etkisinden korunma sağlar.

Orofluido Sıvı Altın Güzellik Elixir

Lezzetli bir aroması olan yağa “güzellik iksiri” denir. Kuru, hasar görmüş ipliklerin yanı sıra açıklık, parlaklık ve ipeksi tüyler için tasarlanmış olan keten, argan, cyperus’un iyileştirici doğal yağlarını içerir.

Caudalie İlahi Yağ Vücut, Yüz, Saç

Güzellik boncuklar başka favori araçlar – saç ve vücut Caudalie İlahi Yağ için yağ. Ürün, vücut ve saç için tasarlanmıştır ve üzüm çekirdeği, argan, susam ve gibicus gibi yüksek kaliteli yağlar içeren zengin bileşimi nedeniyle nemlendirici, besleyici ve antioksidan özelliklere sahiptir.

L`Oreal Professionnel Efsane Yağı Besleyici Yağı

Yorumlara göre başka bir araç, saç ile harika çalışıyor. L`Oreal Professionnel gelen besin bileşimi, bir vitamin A, B1, B2 ve D kompleksi gibi omega-3 aracının, -6 ve -9, doğal mineraller ve doğal yağlar – avokado ve üzüm çekirdeği. Bu yağ sayesinde, hasar sonrası bukleleri etkili bir şekilde geri kazandırır, elastikiyet verir ve saça itaatkar, pürüzsüz ve parlak olmasını sağlar ve ayrıca en güçlü antioksidan olan linoleik asitle bukleleri zenginleştirir.