Stanislas Vittor Kraliçe ile yapıldı

Stanislav Vittor, Ses 3
Fotoğraf: İlk Kanal

“Tanınmak için Ses’e geldim. Ve bazıları hatırlandı. Pek çok projede yer aldım. Çok yönlü. Ve sık sık kazara içine girmişler.

2000’lerin başında kurucusu Sergey Mavrina ekibi adını “Mavrin” (Rus heavy metal grubu, solisti oldu, “Aria” eski gitarist – Not .. Wday.ru). “Neformat” albümünde sesim geliyor.

O sırada Moskova Konservatuarı’nda okudum. İkinci bir sınıf öğrencisi iken 1999 yılında, sınıfımıza bir adam geldi ve Maria Callas olarak Tatyana Vasilyeva ile entreprise “Master Class” katılmak üzere teklif etti. Geldim, dokundum ve prodüksiyona götürüldüm. Yine, onun Majesteleri durumdur.

2003 yılında gücünü Bolşoy Tiyatrosu’nda denedi. Bazı seçmelere gidileceğini öğrendim, geldi, şarkı söyledi. Konuşmadan sonra komisyon üyelerinden biri beni bir kenara alıp şöyle sordu: “Nereye geldiniz?” “Bolşoy Tiyatrosu’na” diye cevap verdim. “Seçmelere.” “Bolşoy Tiyatrosu korosu için seçmelere geldin. Neden koroda bana ihtiyacın var? Solistsiniz. ” Bunun üzerine Bolshoy ile ilişkim sona erdi.

Konservatuarı bitirdikten sonra “Yeni Opera” da bir iş bulmaya karar verdim. Hemen beni oraya götürdüler. Doğru, bir yıldan uzun süredir çalışmamıştım. Performanslarımı müzikalle birleştirmek zorundaydımbiziradekayasen“, Bu da bir fluke ile var. Arkadaşımdan bir telefon aldım, Rusya’ya geleceğini söyledi. kraliçe, müzikalinde solistleri seçmek için. İlk başta bir kayıptaydım. Bu harika insanlarla en az birini solumak için dökümlere gittim. Onların hayranıyım. Bu yüzden düşündüm ki: “Önemli değil, geçeceğim ya da etmeyeceğim. Her ne kadar putlarımı görsem de. Ama yine de Brian May’ı (gitarist) farkettim. Kraliçe.– Not. Wday.ru) ve müzikaline götürdü.

Verimli çalıştıktan sonra “biziradekayasen“Kanada’da öğrenmeye ve yerleşmeye davet edildim. Orada birkaç yıl yaşadım.

Rusya’ya döndüğümde çok farklı planlarım vardı. Ama arkadaşlarım kendimi Golos’ta denememi tavsiye etti. Başvuruyu gönderdikten sonra arkadaşlarımla karaoke kulübüne gittim. LepsBar. Orada toplanan insanlar, ilk kanalın şovuna gitmem gerektiğini söyleyerek sesimi çok takdir etti. Bu benim gücümde beni daha da güvende hissettirdi.

Alexander Gradsky’nin beni seçtiği için çok memnunum. O harika bir insan, tecrübeli. “