Emma Watson bola kritizovaná za gramatickú chybu v tetovaní

Herečka sa rozhodla podporiť hnutie Time’s Up, ale jej ďalší pokus o upriamenie pozornosti na problémy sexuálneho obťažovania skončil úplným rozpakom.

Herečka Emma Watson nie je prvý ochrancovia práv žien, a samozrejme, nemohla ignorovať rastúce tempo hnutia proti sexuálnemu obťažovaniu Time Up. Na tradičnom Oscar afterparty hviezdy, ako sa sluší na aktivistov tohto hnutia, vyšiel v čiernej farbe (Ralph Lauren) a hrdo ukázal na jeho pravom ramene tetovanie «Times Up» (pozri tiež: “Prečo hnutia proti obťažovaniu – to je vojna žien voči mužom” ).

Tatu okamžite vyvolal búrlivú diskusiu na Twitteru – pretože celkom neočakávane vynikajúci študent Watson nevšimol, že nápis obsahuje gramatickú chybu. A ak tak urobí, nevenovala pozornosť tomu.

Emma vyštudovala jednu z najprestížnejších vzdelávacích inštitúcií v USA – Brown University. Ale v tomto prípade sa ani dobré vzdelanie nestalo poistením proti banálnej gramatickej chybe. Bohužiaľ, ale v nápisu “Times Up” na ruke hviezdy sa vypúšťa apostrof medzi písmenami “e” a “s”. Správny pravopis je “Čas je hore”.

Po tom, čo Watson demonštroval tetovanie, Twitter začal skutočnú búrku. Používatelia dôkladne diskutovali o “gramatickom zlyhaní”, mnohí si nešetrili sarkastické vtipy, ale niektorí dokonca radi Emma výstup.

“Emma Watson urobila tetovanie” Time’s Up “, ale zmeškala apostrof. Myslel som, že by to bolo nad to všetko … hrozný gramatiky “” New tetovanie Emma Watson je tak krásna, ale pravopisnú chybu, veľmi frustrujúce “” aby sa stal hviezdou novinky Emma Watson urobil gramatickú chybu v tetovanie. Ale je to ľahké opraviť. Odošlite ju na show “Práca na chybe: tetovanie.”

“Som veľký fanúšik Emmy Watsonovej, ale nie som jediný, kto si myslí, že jej tetovanie #TimesUp je lacné. Hrozný typ, neúspešné umiestnenie, nedostatok apostrofov. To výrazne znižuje svoju pozíciu v pohybe. “

Na druhej strane boli medzi komentátormi a tými, ktorí sa postavili za herečku: “Dosť už sa tak stará o jej tetovanie. Je to len apostrof. Apostrof. Je to v poriadku, niekedy nám to všetko chýba. Okrem toho si nemyslím, že Emma je tetovanie skutočné, takže, prosím, prestane blázon. Lepšie si uvedomte túto čistú dokonalosť. “

Samotná Emma ponechala na svojom Twitterovom konte ironickú správu všetkým kritikom: “Otvorené bolo miesto na opravu prenosových tetovanie. Skúsenosti s apostrofy sú povinné. “

Pripomeňme, v posledných niekoľkých rokoch, Watsonová sa stala jedným z lídrov v boji za rovnosť žien a mužov, a v roku 2014 bol hviezdou menovaný vyslancom dobrej vôle “UN Women”. V minulom roku, Emma jeden z prvých protiľahlých Hollywood producent Harvey Weinstein, v januári, herečka sa obrátil na Instagram s výzvou “počuť obetiam sexuálneho obťažovania”, a vo februári, daroval jeden milión libier do fondu obetí obťažovania (pozri tiež: “Harvey Weinstein medzi nami: prečo vo veku rovnosti veľké šéfy stále chcú ženy “).

  1. Ako sex zmenil svetovú históriu
  2. Feminizmus, séria a politika: čo iným ovplyvnilo módu v roku 2017
  3. Najjasnejšie trendy make-upu jari-leta 2018 od týždňa módy v Londýne

Foto: Getty Images