Publikované fotografie 20-ročnej Angeliny Jolie

1995 upírsky fotografický záber od Marcel Indica.

To je teraz Angelina Jolie (Angelina Jolie)  príklad napodobňovania mnohých matiek a veľvyslanca OSN pre dobrej vôle. Iba v minulom roku získala čestný “Oscar” za svoj príspevok k filmovému umeniu a jej dobročinnej práci a na začiatku toho navštívila Libanon s humanitárnou misiou.

Ale predtým, než sa herečka nemohla pochváliť takým príkladným správaním a neplánovala založiť rodinu, ako pripustila v nedávnom rozhovore. Jeho spurná esencia je potvrdená starými obrázkami z roku 1995, z ktorých niektoré sa objavili len druhý deň.

Angelina Jolie, aby sa fotografie z Los Angeles Indyk Marcel (Marcel Indika) v októbri 1995, rok vydania jej filmu “Hackers” na scéne, ktorá stretla svojho prvého manžela Jonny Lee Miller (Jonny Lee Miller). Pózovala v čiernych krátkych šatách a bundy s rukávmi a golierom ozdobeným materiálom podobným periu. Pery herečky sú maľované rúžom bohatého vína. 

Niektoré z týchto čiernobielych a farebných obrazov boli uverejnené v roku 1997, ale mnohé z nich boli uchovávané fotografom.

“Nikdy nezabudnem na to, ako predstavovala, ako sa pohybovala pred kamerou. Vedel som, že je zvláštna. Jej jazyk a výraz tváre sú vždy v harmónii. Bola strašná, gay; vďaka tomu sa tieto úžasné a legendárne obrazy vytvorili ”  povedal fotograf Marcel Indik.

V apríli minulého roka sa v aukcii na charitatívne účely predala už predtým neznáma fotografia nahá Angelina Jolie od Davida Lachapelleho.

Teraz je herečka zaneprázdnená prezentáciou nového filmu  rozprávka “Maleficent”. Včera spolu so svojím kolegom El Fanningom (Elle Fanning) prezentovala obraz v Paríži.