Najlepšie z najlepších: top 7 produktov starostlivosti o pokožku na ihearb

Starostlivosť o pleť je jednou z dôležitých zložiek života každého dievčaťa. A to, čo si kladieš na tvoju tvár, musí byť kvalitná. Aby ste dlho nehľadali, aké krémy, záplaty pre oči a sérum sú lepšie, vybrali sme najpredávanejšie produkty na iherb.

Dermatológovia a kozmetológovia odporúčajú vybrať si starostlivosť o pleť a dekoratívnu kozmetiku. Potom budú finančné prostriedky užitočné, inak – budete mať problémy s pokožkou. V tomto zozname sme získali najobľúbenejšie produkty starostlivosti o pleť, ktoré sú v dopyte medzi ženami z celého sveta. Ale pri výbere lieku pre seba je stále potrebné vedieť zdravý rozum a kúpiť výrobky podľa potrieb pokožky.

Najpredávanejšie v starostlivosti o pleť pre iherb

Pena na pranie Etude House prášok na pečenie

čo si kúpiť na starostlivosť o iherb

Cena je 308 UAH

Táto pena na čistenie pórov je populárna nielen na webe, ale aj pre celebrity a bloggerov. Napríklad Taylor Swift a Shay Mitchell opakovane uverejňujú fotky z mikroblogov, kde tento nástroj ležal v pozadí. A nie je to prekvapujúce, pretože pena je naozaj dobrá. Odstráni nečistoty a odumreté kožné bunky z pórov pomocou najmenšieho sódy a efektívne čistí pokožku zvyškov make-upu pomocou veľkej peny.

Zóna masky Double Dare OMG Zone Maska systému

čo kúpiť na iherb maskách

Cena za súpravu 4 ks. – 197 UAH

Teraz sú zóny masky na vrchole popularity, pretože koža v rôznych častiach tváre môže potrebovať inú starostlivosť. Táto multifunkčná sada masiek zlepšuje vzhľad pokožky ako celku, omladzuje, osviežuje a čistí. Súčasťou balenia sú hydrogélové náplaste pod očami so zlatom, maska ​​z uhlia a hliny pre oblasť T, maska ​​kaolínovej hliny pre tvár a hydratačný krém po maskách.

Balzam na odstraňovanie make-upu Heimish All Clean Balm

čo kúpiť na očistenie pokožky iherb

Cena je 430 UAH

Masívny balzam je určený na hlboké čistenie pokožky od make-upu a nečistôt, ktorý je vhodný aj ako prostriedok na umývanie. Kompozícia zahŕňa prírodné oleje a rastlinné zložky, ktoré sa starostlivo starajú o pokožku, neprestávajú jej osušiť, ako veľa pien. Výrobca sľubuje, že textúra pokožky po pravidelnom používaní sa výrazne zlepší.

Pleťový krém s alpínskymi kmeňovými kmeňovými bunkami Life Extension

čo kúpiť na iherb tvárové krémy

Cena je 1652 UAH

Pravidelné používanie krému zabraňuje predčasnému starnutiu zdravého pokožky, vytváraniu vrások a jemných čiar. Alpské ružové kmeňové bunky umožňujú rastlinám žiť až 100 rokov v nechutných poveternostných podmienkach, a preto sa vedci rozhodli ich použiť v starostlivosti o pleť. Dermatologické štúdie preukázali, že schopnosť kmeňových buniek epidermis tvoriť kolónie (kľúčová vlastnosť ich životaschopnosti) sa zvyšuje až o 75%.

Nočný krém Probulín Probiotikum

čo kúpiť na iherb krém

Cena je 633 UAH

Nočný krém s probiotikami je vhodný pre všetky typy pleti. Má utišujúce a liečivé vlastnosti. Nasycuje pokožku vlhkosťou a živinami, pomáha vytvárať prirodzenú ochrannú bariéru. Krém obsahuje arganový olej, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu, zlepšuje farbu a štruktúru pokožky.

Očný krém Aveeno Absolútne bez veku

čo si kúpiť na iherb tvár starostlivosti

Cena je 670 UAH

Tento anti-rastový komplex s čiernym ryžcom je obľúbený už 60 rokov. Krém vyživuje jemnú pokožku okolo očí, čím je mladšia a dáva jej zdravý vzhľad. Prostriedok obsahuje exkluzívny komplex s čiernych ríbezlí, ktorý prešiel klinické skúšky ukázali, že je schopný privádzať k zníženiu závažnosti vrások, zníženie počtu vrások okolo očí, k zníženiu opuchov pod očami.

Sérum s kyselinou hyalurónovou Hyalogic LLC Triple boost

čo kúpiť na starostlivosti o pleť iherb

Cena je 675 UAH

Zloženie séra zahŕňa kyselinu hyalurónovú, Syn-Coll a kolagén, ktoré poskytujú trojitý účinok zameraný na zlepšenie farby a tónu kože a zabraňujú predčasnému starnutiu. Sérum na tvár je navrhnuté tak, aby maximalizovalo produkciu kolagénu a obnovilo elasticitu a elasticitu pokožky. Jedinečný vzorec obsahuje tri účinné zložky, ktoré stimulujú tvorbu prirodzeného kolagénu a hydratáciu buniek.