Mesačný kalendár zrážok a farbenie vlasov na február 2018

Lunárny kalendár zrážok na február 2018 vám pomôže stať sa neodolateľnejšími, pretože, ako si spomínate, kvalita strihu, štýlu a maľovania vlasov je ovplyvnená lunárnym cyklom.

Kto z nás, krásne dievčatá a ženy, k romantickému dátumu na Valentína, ktorý padá práve v polovici februára, nechce mať ohromujúci strih alebo strih? Iba aby sa zabezpečilo, že účinok po návšteve kaderníctva čo najviac vyhovuje našim túžbam a snamiam, mali by sa riadiť odporúčaniami lunárneho kalendára účesov a farbenia vlasov na február 2018.

Prečítajte si tiež: Mesačný kalendár zrážok za mesiac 2018

A vo februári vám kaderníci radia, aby venovali viac pozornosti stavu vlasov a vyživovali si ich maskami s vitamínmi, lebo mráz na uliciach a suchý teplý vzduch v miestnostiach najlepšie ovplyvňujú stav vlasov.

mesačný kalendár zrážok

1. február, 16-17 mesačný deň

Počas upadajúceho mesiaca vlasy nerastú tak intenzívne, takže tento deň je ideálny na rezanie rozdelených koncov vlasov alebo na dodanie sviežosti starému účesu. Z nového účesu ešte treba opustiť, ak to nie je strihanie bobov alebo ganson, keď rýchly rast vlasov povedie k častejšej návšteve kozmetického salónu. Ak chcete maľovať vlasy astrológovia neodporúčajú tento deň.

2. február, 17-18 mesačný deň

Zrážka v tento deň vám prinesie potešenie, pretože sa ukáže presne tak, ako chcete. Áno, a ukáže sa, že je na vás. A ak chcete získať šťastie vo svojom živote, nezabudnite navštíviť pána, aby ste farbili vlasy vo svojej obľúbenej farbe.

mesačný kalendár zrážok za február

3. február, 18-19 mesiac

Podľa mesačného kalendára zrážok na február 2018 je dnes vynikajúci deň návštevy kaderníka: odrezky na vlasy budú mať pozitívny vplyv na vaše zdravie a dajú vám silu zosobniť nový projekt v živote. Navyše je zobrazené sfarbenie vlasov dokonca v najkrajších farbách, pretože farba absolútne nepoškodí štruktúru vlasov.

4. február, 19-20 mesiac

A opäť veľmi dobrý deň na účes. Odrezanie dokonca aj na koncoch vlasov prinesie vám úspech a inšpiráciu. Na farbenie vlasov je lepšie vybrať farby prírodných farieb. A áno, dnes je tiež žiaduce robiť wellness procedúry pre vlasy a pokožku hlavy – prinesú najpozitívnejší účinok.

5. február, 20-21 mesačný deň

Ak chcete experimentovať s účesmi, potom je dnes váš deň: lunárny kalendár účesov zaručuje, že návšteva pána strihu vám ponechá najpozitívnejšie emócie. Ale z farbenie vlasov je lepšie odmietnuť, pretože výsledok sa vám nepáči.

mesačný kalendár farieb na február

6. február, 21. lunárny deň

Aby sme zabránili poškodeniu vlasov, ktoré nám v zimnom období nemôžu uspokojiť brilantnosť a silu, návšteva kaderníka plánovaného na tento deň je lepšie odložiť až do 9. februára. V opačnom prípade budú vlasy slabé a krehké. Hoci farbenie vlasov v tento deň nie je zakázané, len vyzdvihnúť farby na prirodzenom základe a bez amoniaku.

7. február, 21-22 mesačný deň

Ak nechcete byť zklamaní novým účesom, odmietnite v ten deň odísť do kaderníka. Súčasne je dnes ideálnym dňom pre tie dámy, ktoré začali robiť svoju šedivú cestu, pretože farba bude padnúť na vlasy a šedé vlasy budú krásne maľované.

8. február 22-23 lunárny deň

Namiesto toho, aby ste navštívili kozmetický salón s túžbou zmeniť vlasy, je najlepšie vytvoriť vlasovú spevňujúcu alebo výživnú masku. Farbenie vlasov lepšie v tmavých farbách, ktoré vám prinesú pozornosť oboch nových fanúšikov a vodcov.

Strihy február

9. február, 23-24 mesačný deň

Strihanie v tento deň nie je kontraindikované, ale neprinesie očakávanú radosť. Pri maľovaní rovnakých vlasov je lepšie nepoužívať chemické farbivá. Aby ste si nemuseli pokaziť vlasy, je lepšie použiť tonikum.

10. február 24-25 mesačný deň

Ste fanúšikom klasických strihov? Mesačný kalendár na február 2018 hovorí, že dnes je veľmi dobrý deň na vytvorenie takýchto účesov, a je lepšie odmietnuť experimenty s vlasmi. Farbenie vlasov sa neodporúča, pretože to, ako hovoria hviezdy, môže viesť k zhoršeniu vzťahu s milencom.

11. február, 25-26 mesačný deň

V posledných mesiacoch mesiaca, keď Mesiac pokračuje v recesii, je lepšie odmietnuť akékoľvek kozmetické postupy. Vrátane návštevy kaderníka.

krásny účes

12. február, 26-27 mesačný deň

Dnes je pre ženské telo rovnako tvrdý ako predchádzajúci, takže je lepšie znížiť účes v priaznivejšom dni. Nezdarujte vlasy.

13. február, 27-28 mesačný deň

Nový strih, ktorý chcete v tento konkrétny deň, vás veľmi nesplní a dokonca môže viesť k výraznému zhoršeniu nálady. Potrebujete to? Ak ste červeno-vlasy alebo ste vždy snívali o farbení vlasov v ohnivej farbe, potom je tento deň pre vás: môžete farbiť a farbiť vlasy v tejto jasnej farbe.

14. február, 28-29 mesačný deň

Máte radi fantazie účesy? Potom 14. februára, Valentína, je to pre vás. Astrológovia hovoria, že fantázia zobrazená počas vytvorenia nového účesu alebo účesu v tento deň vám prinesie spokojnosť s vaším vzhľadom a radosťou. Ak chcete posunúť kariérny rebrík, okamžite prejdite na maľovanie vlasov farbou na základe prírodných surovín.

účes zima 2018

15. február, 29. – 30. mesiac

Tento deň je jedným z najlepších pre návštevu kozmetického salónu a kaderníka: práca majstra sa stane skutočným majstrovským dielom. Aj experimenty s farbou vlasov budú veľmi, veľmi úspešné. Takže ak ste dlho snívali o farbení vlasov v štýle ombre, shatush, balaž, potom bezpečne prihláste sa na kaderníctvo.

16. február, 30,1-2 mesačný deň

Chcete do svojho života pritiahnuť peniaze? Potom musíte dnes vyrezať tipy. Okrem toho farbenie vlasov priaznivo ovplyvní zdravotný stav, náladu, aktivitu.

17. február, 2-3 mesiac lunárneho dňa

Pre tých, ktorí chcú zlepšiť stav vlasov, musíte prejsť 17. februára na strih. Vlasy budú silnejšie a silnejšie. Ale myšlienka farbenie vašich vlasov v jasných farbách tento deň vám prinesie niečo dobré.

módna maľba Február

18. február, 3-4 lunárny deň

Ak ste príliš pověrčiví a bojíte sa dokonca aj čiernej mačky, nechodte do kaderníka dnes, pretože to môže priniesť problémy do vášho života (ako sa uvádza v lunárnom kalendári zrážok na február 2018). Lepšie je prenesenie záznamu zajtra. Farbenie vlasov sa tiež neodporúča, pretože sú príliš citlivé na zložky farbív a môžu mať zanedbaný vzhľad.

19. február, 4-5 mesačný deň

Čokoľvek chcete robiť dnes so svojimi vlasmi (strih, strih alebo maskovanie), urobíte ich len silnejšími, krásnejšími a hodvábnejšími. A ak snívate o nadviazaní vzťahu s dekanom alebo matkou, potom nezabudnite farbiť vlasy vo svojej obľúbenej farbe.

20. február, 5-6 mesačný deň

Namiesto strihania a farbenia vlasov je lepšie robiť rekonštrukčné procedúry, masáž pokožky hlavy, aplikovať liečivé a výživné masky a tak ďalej.

účesy zimné 2018

21. február, 6-7 mesačný deň

Neutrálny deň: ak chcete – strih, nechcete – nerozrezávajte vlasy. Všetko závisí od vášho rozhodnutia. A pri farbení vlasov je lepšie uprednostňovať farby na základe henny alebo basmy.

22. február, 7-8 mesačný deň

Kalendár účesov na lunárnych cykloch hovorí, že dnes je lepšie oddávať sa šikovným rukám špecialistov na masáž hlavy alebo vlasové masky. Je lepšie odstrániť farbenie vlasov.

23. februára, 8-9 mesačný deň

Akokoľvek, nemôžete narušiť nepríjemnú situáciu, ktorá vznikla v škole alebo v práci? Naliehavo prejdite do svojho kaderníka. Je tiež ideálnym dňom na osvetlenie vlasov.

Strihanie na stredných vlasoch

24. február, 9-10 lunárny deň

Zrážka v tento deň sa budete musieť páčiť, a budete musieť opakovať to isté za mesiac. Na sfarbenie je lepšie použiť tonizujúce a vlasové balzamy.

25. február, 10-11 mesiac lunárneho dňa

Kadere! Dnes je najúspešnejší deň na vytvorenie účesu s kučeravými vlasmi. A na maľovanie vlasov je lepšie si vybrať prírodné farby bez amoniaku.

26. február 11-12 mesiac lunárny

Čím je bližšie k stredu lunárneho cyklu, tým ťažšie je vybrať si deň pre kaderníctvo. Dnes nie je pre túto myšlienku veľmi priaznivý deň. Jediná radosť – vlasy môžu byť maľované vo svetlých farbách.

rozrezať mesačný kalendár

27. február, 12-13 lunárny deň

Nové vedomosti nechcú do vašej hlavy zapadnúť? Alebo hlava odmieta pracovať vôbec a robiť akékoľvek rozhodnutia? Potom prejdite na majstra účesov. Stačí stačiť naraziť na rany alebo rozrezať rozdelené konce vlasov. Môžete tiež dať vlasy nový odtieň. To všetko ovplyvní váš výkon najlepším možným spôsobom.

28. február, 13-14 mesiac lunárneho dňa

Posledný februárový deň je ideálny pre tých, ktorí hľadajú skutočné šťastie. Návšteva skúseného kaderníka vám poskytne tento pocit. Farbenie vlasov je lepšie pri kontrolovanom majiteľovi – nie je potrebné riskovať a vykonávať procedúru doma, aby ste nepoškodili prijatý výsledok.