Alexander Demidov: “Ailenin ana kişisi kim” en ilginç soru “

“Quartet” ─ erkekler rahatlamak olamayacağını Üyeliği (filmin galasına vesilesiyle “Ne Erkekler Konuşma Hakkında. Devam”).

Alexander Demidov

Evlilik, pasaporttaki damga ilişkinin sabitlenmesidir. Bir kadın için, erkeklerin eylemleri çok önemlidir, kayıt bürosuna giden yol bu eylemlere zorunlu bir katkıdır. Sonuç: erkekler bir kadını güzel yapmak için evlenirler.

Şimdi sahip olduğum aşkıma uzun bir yol kat ettim. Ve insanları bu dünyaya sokmaktan çok korkuyorum.

Eşim ve ben peçe, gül, güvercin ve limuzin ile geleneksel bir düğün yoktu. Her şey kendiliğinden gerçekleşti, doğal olarak – aşık olduk, imzaladık ve birlikte yaşadık. Karım soyadımı aldı, şimdi Margarita Demidova. Öyle gözüküyor, bir önemsememek, ama benim için çok önemli bir “önemsiz” ve belki de en önemlisi. Bir kadının eylemi… Bir yetişkinin ismini değiştirmeye karar verdiği zaman, çok değerlidir – her şeyden önce, adıyla, tüm yaşam değişiklikleri. 

Erkekler, samimiyet uğruna da dahil olmak üzere evlenirler. Neden bir damgaya ihtiyacımız var? Maneviyata ihtiyacımız var. İnsanlar birçok şeye aynı şekilde davranıyorlar. Seks yapmamız gerek. Hayat gerekli. Eşiniz tarafından sıradan hayattan rahatsız olmadığınızda: masadaki tüm bu kırıntılar, banyoda saçlar.

Eğer düşünürsen: Neden bir adam “damgası” yapar?

Pul, “rahat bir anlaşma ülkelerinin” faaliyet bölgesine çok girişli bir vize.

Soldan sağa: Rostislav Hayit, Alexander Demidov ve Kamil Larin

Ailenin ana kişisi kim – en ilginç soru. Herkes öyle olduğunu söyleyecektir. Ve herkes kendi yolunda olacak. Ama pratikte bu böyledir: asıl olan kim değil, ama asıl önemli olan şeydir. Örneğin, bir adam paradan sorumludur ve görünüşü ve akşam yemeği için çöpü ve bir kadını alır. Ve işte burada – herkes ana ve kurallar kurabilir.

Bir erkek için, bir kadın bir arkadaş, bir metresi ve bir anne. Bu, daha önce olan her şey için onun ödülü. Ve ödül takdir edilmelidir. Bir adam toplam eylemdir. Bazen o kadar basit ki tartışmaya gitti: bir buket çiçek sunmak, elden dosyaya. Düğünden sonra, tüm bunları bırakmamaya ve sadece eşinin sevgisinden zevk almamaya çalışmalısın. Ancak bunu sadece 47 yıla kadar anladım: erkekler rahatlayamaz.

  1. Kamil Larin: “Hayatım benimdir. Ve hatalar da benim “
  2. Leonid Baratz: “Aşk sık sık ilişkileri yükler”
  3. Rostislav Hayit: “Bir erkek ilgilenirse evlenmek için hazır”
  4. Melania Trump’ın sessiz havuzu: ABD’nin First Lady’sinde neyin var (ve başkanla ilişkileri ile)

Fotoğraf: basın hizmetlerinin arşivleri