Anna Peskova: “Hayal gerçekleşti! Şimdi güçlü kızların rolünü oynadım “

– Sıklıkla “Beş Sessizlik” dizisinde olduğu gibi ordu, kolluk görevlileri ve doktorların rolünü alırsınız. Ne düşünüyorsun, neden?
Anna Peskova

– Yaklaşık 60 projeye sahip olan filmografimde pek çok kahraman ihale ve titizlik gösteriyor. Bir buçuk yıl önce, yeni bir yıl için böyle bir arzuyu düşünen Lara Croft’u, feats edecek bir kadın oynamayı hayal ettiğimi söyledim. Ve şimdi profesyonel rüyalar gerçekleşti, şimdi güçlü kızların rolünü oynuyorum.

Fotoğraf: Vitaly Shaburov
– Kayak yaptığınızı, havuzda yüzdüğünüzü, spor salonuna gittiğinizi biliyorum. Hangi kayıtlar övünebilir?
Anna Peskova

– Ben Sonuçları sayılmaz özellikle eğlence için yapmak ve tüm bu. Ama yaz aylarında, kocam ve ben ne zaman olduğunu biliyoruz – Bir gün (Rusya Federasyonu Devlet Mülk Yönetimi Dmitry Pristanskaya Federal Ajansı Başkanı Ekonomik Kalkınma Bakan Yardımcısı .. “Karasal” Not) şehir etrafında bir yürüyüşe çıkmak, en fazla 30 kilometre kadar yürüyebilir. 2509 metre taş sütun yüksekliği – Ve Soçi’de bu yıl, yüksek dağı Rosa Khutor tırmandı.

Bir buçuk yıl önce, Yeni Yılı için bir dilek bile dile getiren Lara Croft’u oynamayı hayal ettiğimi söyledim.
– Nisan ayında siz ve kocanız düğününüzün ikinci yıldönümünü kutladınız. Birbirinize özel bir şey sundun mu?
Anna Peskova

– İki sene önce kendimize harika bir hediye verdik: Maldivlere büyük bir balayı gezisine gittik. Bu kez de birbirlerini ortak bir tatil yapmaya karar verdiler. Ancak yaz aylarında geziyi yapmayı planlıyoruz. Yoğun çalışma programı nedeniyle, yıl boyunca herhangi bir yere gitmek mümkün değildi. Geçen yaz tatildeydik, birkaç günlüğüne Türkiye’ye uçtuk.

“Anna, bir bakan yardımcısının eşi olmak kolay mı?” Kocanızın mesleği hayatınıza herhangi bir kısıtlama getiriyor mu?
Anna Peskova

– Aile ocağının rahatı ve sıcaklığının ikimiz için çok önemli olduğunu belirtmek isterim. İşte bu yüzden çalışma konularını ve problemleri eşiğin dışında tutmaya çalışıyoruz. Evet, elbette, eşin mesleği benimki gibi yaşam tarzımızda bazı değişiklikler yapar. Aynı izni önceden kabul etmeliyiz diyelim. Film yapımcım ve çekim yaptığım projelerle ve Dima – liderliğiyle, devlet programlarının programından çıkıyorum. Çoğu zaman, bu planlar altı ay veya bir yıl önceden inşa edilir.

Fotoğraf: Vitaly Shaburov
– Bir rol uğruna görünüşte hangi değişiklikleri kabul etmediniz?
Anna Peskova

– Dürüst olmak gerekirse, film “Tabur” bir rol için kel traş Maria Kojevnikova, eylemini tekrarlamak mümkün olacaktır emin değilim. Bu hala benim için ana tabu. “Sessizlik Beş Dakika” setinde dizi ilginç bir bölüm oldu: Ben bir ağaca tırmanmak zorunda kaldı anlamıyla bir dublör dosnimut sonra sahneyi metre kadar gitmek ve kabul etti. Ben tırmanıp komuta yönettiği, filme başladı “Dur! Çıkarıldı “hepsi mevcut değil. Ve onsuz, aktörün durma hakkı yoktur. Daha yüksek ve daha yüksek hareket Devam Ediyor, ama duyduğum zaman “Dur,” Anlıyorum bana aşağıda beş katlı yüksekliği. Bu ağaç dublör-kurtarma ekipleri beni kaldırmak …, birisi dalıp yönetmeni ortaya çıktı.

– Birçok aktör batıl inançlıdır. Tılsımların var mı?
Anna Peskova

– Benim çalışmamda öncelikli olarak profesyonelliğe güveniyorum, ama hayatta sağduyuyla yönlendiriyorum. Ama hayatım hakkında düşünmediğim çok önemli tatlı şeyler var. Mesela, benimle şehirden şehre, on yıldan beri XIX yüzyılın başından beri annem tarafından bağışlanmış el yapımı bir fayans vazo ile seyahat ettim. Şimdi oturma odanızı süslüyor ve içinde Rouen’de (Fransa’nın kuzeyinde bir şehir. – Bir Anten Notu) satın aldığım yapay şakayıklar var.

– Ailenizdeki kim bütçeyi izliyor? Kocana ne kadar rapor veriyorsun ve ne harcadın?
Anna Peskova

– Kocayla ortak bir bütçemiz var ve kazandığımız tüm paralar eve getirip hayatımıza harcanıyor. Büyük alımlar konusunda her zaman birbirimizi bilgilendiririz.

– Hangi şeyler evden hiç ayrılmıyor?
Anna Peskova

– Anahtarların yanı sıra anahtarların yanı sıra bir şişe su ve bebek elması sosu gibi önemli şeylerin yanı sıra. Çoğu zaman bir dizi toplantı ve gezilerde akşam yemeği için zamanın olmadığı ve daha sonra patates pürelerinin çok yardımcı olduğu görülür.