Anna Sedokova’nın elbisesi sahnede patladı

Sahnedeki şarkıcı için en tatsız olduğunu mu düşünüyorsun? Aniden sessiz bir mikrofon mu? Canlı şarkı söyleyenler, bu çok korkutucudur. Ama Moskova’daki performans sırasında, şarkıcı Nyushey ile birlikte olduğu gibi, bir konser elbisesi olmaksızın kalmak, neredeyse hiç kimse istemiyor. Sonra pop yıldızı hayranları “denediler” – sahnenin üzerindeki kızı eteği yırttılar. Nyusha şaşkın bir şey yapmamıştı ve şimdiden muhteşem formları etrafında insanları gösteren bir etek olmadan konseri bitirdi.

Kazan’daki konserde Anna Sedokova, beraberinde getirdiği tek sahne elbisesini neredeyse kaybetti. Sadece şarkı söylemişti: “Ben ne yaptım? ..” diye parıldayan ışıltılı kıyafetleri üzerinde şimşek bele yayıldı. Ve orada bir kilit üzerinde tutuldu!

Anna Sedakova parlak göğüslerini hayranlarına gösterdi

Başka kim, belki de kafasını yerinden kaybetti. Ama sadece üç çocuğun annesi değil, hayatın zorluklarına hazır! Neredeyse tüm program önünüzde, önünüzde tam bir hayran kitlesi var, müzisyenler oynamaya devam ediyor ve Anya … şarkıların kenarlarını arkalarında tek eliyle tutarak şarkı söylüyor. Sahnenin arkasındaki mikrofonun hafif bir taraması ve oradan … bir kurtarıcı ile kravat zaten çalışıyor. Kulislerden biri, şarkıcısını ağız sulandıran biçimlerindeki elbiseleri örtmeye ve çekmeye davet etti.

“Eh, neredeyse yaptım, değil mi?” – Sedokova seyircilerden bir gülümseme ile sordu ve ayakta alkışladı. Ve sonra itiraf etti: “Bu benim ilk zamanım!”

Bir süre sonra şarkıcı sahnelerin ardında bırakıldı ve orada, aynı kravatla kendini kenetlemek için elbisesini değiştirdi. Ancak böyle titrek bir tasarım çok emin değildi. Klavye oyuncusu kurtarmaya geldi. Anina’nın isteği üzerine siyah tişörtü doğrudan sahneye çıkardı ve Sedokova’ya verdi.

Ve konserini ceketinde bitirdi, sadece beklenmedik, çok derin bir dekolte vurguladı.

Söylemeye gerek yok, elbise ile olaydan sonra, hayranları Anna daha fazla jetonladı: “Anya, umnichka, göz bile göz kırpmadı!”, “Bu bir alıntı, gerçek bir sanatçı!”

Bir elbise ile hoş olmayan bir olaya rağmen, şarkıcı Kazan’daki resepsiyondan memnun kaldı:

– Teşekkürler. Favorilerim. Kazan. Her şeye rağmen. Sevdim, “Instagram’da daha sonra yazdı.

BLOG HAKKINDA HAPPY LIFE (@ekaterinasyddykova)