Başka bir adamdan bir kızı nasıl yenebiliriz?

Bir kız nasıl yenilir
Bir rakipten bir kızı nasıl yenebilirim?
Fotoğraf: Getty

Başka bir kızdan nasıl dövülür

Tavsiye vermeden önce, modern hanımların ortaçağdan farklı olduğunu belirtmek isterim. Ve aralarında geçen bir ödül olmak isteyen çok az kişi var. Kendi kaderlerini seçmeyi tercih ediyorlar.

Bir kız için dövüşe başlamadan önce, senin için ne olduğuna karar vermelisin. Böyle havalı bir kıza sahip olan ya da arkadaşlarına “dik” olduğunu kanıtlama arzusu olan başka bir adamın kıskançlığıyla sürülüyorsanız, bu kadar zahmetli bir iş için zaman ve çaba harcamamanız gerekir. Daha değerli bir şey yapmak ya da kız arkadaşını aramak daha iyidir. Ama eğer bir başkasının arkadaşını gerçekten seviyorsan, onu dövmeyi deneyebilirsin.

Peki kız arkadaşın nasıl dövülür?

  1. Ona çekici ol. Erkeklerde en çok neyi sevdiğini öğrenin ve bu ideale uymaya çalışın.
  2. Kızın gözlerine sadece çekici değil, aynı zamanda kendine yeterli de bakmalısınız. Güvenli bir hediye ve gelecek ile bağımsız, umut verici bir genç adam olun. Örneğin, prestijli bir mesleğe veya eğitime müdahale etmeyin. Sizi bağımsız kılan iyi bir maaş da çok kullanışlıdır.
  3. Erkeklerde kızlar sadece maddi güvenliği değil, aynı zamanda zihni de takdir ederler. Bu nedenle, seçilmiş olanın huzurunda, akıl, bilgelik ve zekayı göstermeyi unutmayın.
  4. En azından onun sürekli erkek arkadaşı olmadan, daha sık kız ile kalmak için fırsatlar bulmaya çalışın. Örneğin, okuldan veya işten sonra onunla tanışabilir, arkadaşlarla bir partide görünebilirsin. Bir rakibin yokluğunda, bir kız üzerinde bir izlenim yapmak daha kolaydır. Sadece aşırıya kaçmayın ya da rahatsız edici görüneceksiniz.

Ama erkek arkadaşıyla ilgili kötü şeyler konuşmak ve onunla bir kızı kızdırmaya çalışmak olmamalı. Bu yöntem genellikle “karşı taraftan” çalışır – genç bayan arkadaşını karalamaya çalışan biri için sevmediğini hissetmeye başlar, yani, sana.

Bir tane daha önemli durum var. Bir arkadaşının arkadaşının baştan çıkarıcı tüm hileleri, eğer sadece erkek arkadaşına aşık değilse işe yarayacaktır. Ve eğer çok fazla sevgi ve coşku varsa, geri adım at, enerjini boşa harcamayın. Ya da bekleyin – insanların tutumları genellikle değişir.

Eski kız arkadaşını dövmek mümkün mü

Seni başka birisine bırakan kızı geri vermek ister misin? Bu, sevmeyi bırakan bir kadın ve bir erkek bunu kabul edemez. İtilebilecek mi?

Yeni bir ortakla, büyük bir sevgi ile ilişkili değilse, yapabilirsiniz. Kadınlar çok duygusaldır ve eski duyguları uzun süre hatırlarlar, bu yüzden reddedilen adamı bile hemen unutmazlar. Senin talihsizliğin için, kız sadece hafif hisleri değil, aynı zamanda belki de ona teslim ettiğin sorunları da hatırlar.

Sevgilileri geri vermek için, hatalarınızı anladığınızı ve tekrar tekrar etmediğinizi kanıtlamanız gerekir.

Şimdi bir kızdan nasıl kurtulacağını biliyorsun, eski sevgilisini başarabilir ve ondan yana olabilirsin. Ama düşün, moda çanta gibi adamları değiştiren bir arkadaşa ihtiyacın var mı? Ve yarın onun yanında birisi sizden daha yakışıklı ve başarılı görünecek mi?