“Bayan Yekaterinburg – 2015” seçildi! Kraliçe’nin İlk Söyleşisi

Vladislav Tarasov,
Vladislav Tarasov,
Vladislav Tarasov,
Vladislav Tarasov,
Vladislav Tarasov,
Vladislav Tarasov,

Ana şehir güzellik yarışması beklenmedik bir açıklama ile başladı.

– Sahnede, gösteri Ivan Urgant’ın ev sahibi! Odanın karanlığa daldığı gibi bir ses dedi. Salon titredi: “Gerçekten kendisi mi?”

– Ne yazık ki gelemedim. Ancak, layık bir adaylıktan daha fazlası var, “aynı ses sahneden çıktı.” Işık geldiğinde, seyirci önde gelen şovları gördü – “Miss Ekaterinburg – 2014” ve “Miss Russia – 2015”, Sofia Nikitchuk ve yerel sanatçılar Yevgeny Zakharov ve Igor Kozhevin.

– Ama yine de Vanya’yı ilan edeyim. O hazır mı? – Sophia sorar.

– Tanışma: “Bayan Rusya – 2015” Sofia Nikitchuk! – Ivan Urgant’ın sesli sesi, önceden kaydedilmiş sesler.

Gösteri güzellikleri sırasında şiirleri okudu, oryantal dansları dans etti ve sonra minderler üzerinde oturdu, Lermontov’un Demon’undan şiirler okudu.

Savaşın teması da – Büyük Vatanseverlik Savaşı’nda Zaferin yıldönümü şerefine – de dokundu. Kızlar akrabalarının anılarını savaşla ilgili olarak okurlar ve bundan sonra jüri ile ilgili zor soruları yanıtladılar. Örneğin, Anastasia Voinova’ya hangi evde yaşamak istediği sorulmuştur. Kız, “mutlaka ahşap ve mutlu ailesinin kahkahasıyla dolu” olacağını söyledi. Nastya Yegorina’ya, şehrimizi “Miss Universe” e nasıl tanıtacağı soruldu. Kız, bu sorunun bir kehanet olduğu ortaya çıktı ve jüri üyesi Nostradamus idi. Ekaterina Lifanovskaya’ya aşk hakkında en sevdiği filmin ne olduğu sorulmuştur. Fırtınalı alkış altında “Aşk ve güvercinler” adlı güzel bir kadın.

"Мисс Екатеринбург-2015", София Никитчук
"Мисс Екатеринбург-2015", София Никитчук

Jüri şehrinin ilk güzelliği Vladislav Tarasov’u seçti. Kız 21 yaşında, yüksekliği 176 cm, UrfU’nun öğrencisi – Felsefe fakültesinin üçüncü yılında okuyor. Piyanoda müzik okulundan mezun oldu, 7 yıl spor balo salonu dansı.

Zaferden sonra “Miss Ekaterinburg – 2015” dedi:

– Taç ağırdır! İlk çıkışta, küçük sorunlar olduğunda (ilk yardımcımın çıkışında, Anastasia Voinova, müzik kayboldu – WD), herkes ayrılmadan önce çalkalandı. Ve iş kartını duyurduklarında cesaretlerini yakaladılar ve bir gösteri düzenlediler.

Benim için sınıf arkadaşlarım, arkadaşlarım, genç bir adamın ebeveynleri, ailem, büyükannem hastaydı.

En zor kendini tamamen açığa çıkarmak oldu. Her zaman korktuğumda numaramı duymayacağım ve sahneden çıkmam gerekecek ve nihayetinde benim sevgili zarfı açtığımda soyadımı duydum. Ama yine de zaferden emindim!

Şehrimize fayda sağlamak için “Miss Ekaterinburg” unvanını hayal ediyorum. Bu yüzden bir kraliçeyim! Ve daha karasal – topuklar, bacaklar veya ayakları kaldırmak için zaten biraz ağrıyor!

Vladislav Tarasov,"Мисс Екатеринбург-2015"
Vladislav Tarasov,"Мисс Екатеринбург-2015"
Vladislav Tarasov,"Мисс Екатеринбург-2015"
Vladislav Tarasov,"Мисс Екатеринбург-2015"
Vladislav Tarasov,"Мисс Екатеринбург-2015"

Vladislav Tarasova, fitness kulübüne, Sofya Nikitchuk’a teslim ettiği taç ve Urallar Merkez Komitesi’nin girişinde onu bekleyen kırmızı Hyundai Solaris’in anahtarlarını aldı. Ödül töreninden sonra güzellik hemen yeni daktilolarına gitti. Sonra bir hayran kitlesi geldi:

– Tarasova! “Kızları destek grubundan bağırdılar. Vladislava, onlara provokatif bir bibikan ile cevap verdi.

Anastasia Voinova,"Первая вице-мисс Екатеринбург-2015"
Anastasia Voynova, “İlk Vice-Miss Yekaterinburg-2015”
Fotoğraf: Saniya Galeeva

Birinci yardımcısı, 20 yaşındaki Anastasia Voynova ve aynı zamanda UrfU’nun öğrencisi oldu. Eğitimine ek olarak bir dans stüdyosunda ders veriyor.

– Hayatta, sadece bir kişinin dış güzelliğinin önemli olmadığını, aynı zamanda zengin bir iç dünyaya sahip olmanın da önemli olduğuna inanıyorum çünkü ana şey ruhun ve bedenin armonisi. O zaman herhangi bir kapı sizden önce açılacak! – Kadın Günü’ne söyledi.

Ekaterina Lifanovskaya,"Вторая вице-мисс Екатеринбург - 2015"
Ekaterina Lifanovskaya,"Вторая вице-мисс Екатеринбург - 2015"

İkinci yardım mektubu 19 yaşındaki Ekaterina Lifanovskaya idi, aynı zamanda UrfU’da çalışıyor.

– Benim ilgi alanım danslar, çizim ve hatta bir haçla nakış yapmaktır, ama en sevdiği yemek pişirmektir. En önemlisi evimi çeşitli hamur işleri ile şımartmayı severim. Örneğin, sırlı kızılcıklı bir portakallı kek, özellikle kış akşamlarında, herhangi bir yemeğe iyi gider, Kadın Günü’nü itiraf etti.

"Мисс Екатеринбург-2015", победительницы
Üç kazananın tümü: Catherine, Anastasia ve Vladislav
Fotoğraf: Saniya Galeeva

Ve “Miss Yekaterinburg” yarışmasının kazananlarının kaderi yıllar içinde gelişti, buraya bakın.