Bir sedyenin ayakkabılar için doğru şekilde kullanılması: sırlar ve yollar

ayakkabı için bir sedye nasıl kullanılır
Ayakkabı için bir sedye nasıl kullanılır, ayakkabı satıcılarına sorabilir veya internette video izleyebilirsiniz.
Fotoğraf: Getty

Ayakkabı için bir sedye, uygun bir şişede özel bir jel veya köpüktür. Satın almadan önce, tüm ayakkabıların böyle bir araçla ayarlanamayacağını unutmayın. Kaliteli deri ayakkabılar, eko deri veya süet, kaliteden ödün vermeden ürünün doğru kullanımı ile genişlemeye uygundur.

Bazen bir sedye rengi etkileyebilir veya bulanıklaştırabilir, çizgiler ve lekelerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Bu nedenle, Dalmaçyalı ayakkabıları almak istemezseniz, kullanmadan önce, ürünü göze çarpmayan bir alanda, örneğin dilin içinde kontrol edin. Orta kalite deri yerine kontraendike sedye ayakkabı. Deri çok yumuşaksa, sedyeden sonra, tam olarak ellere geçebilir.

Ayakkabı için bir sedye nasıl kullanılır

Bir ayakkabı gergisi, doğru kullanıldığında, yapılabilecek şekilde ayakkabılara zarar vermeyecek ve doğaçlama araçlarla germeye çalışacaktır.

Sürecin kendisi karmaşık değildir ve araçların seçimine bağlıdır. Genellikle, köpük bir nebulizer ile bir şişede bulunur. Kaliteli bir ürün seçin, ayakkabıların veya ayakkabıların içine koyun, mümkün olduğunca uzun süre tren ve yürüyüş yapın. Bir burun sıkıca koymak için ihmal etmeyin.

Bu bacak “bulkier” olduğundan emin olmak için, çorap yanı sıra nasır görünümünü engelleyecektir. Bu ayakkabının içinde bile patlayabilirsin. Sonra sonuca bak.

Eğer her şeyi doğru yaptıysan, ayakların yakında hissedecekler: daha rahat ve özgür olacaklar.

Ayakkabıları iki boyuta kadar bu şekilde gerdirerek istenilen şekilde çalışmayacaksınız. En fazla 0,5-1 boyuttan ya da sıkışık olmaları durumunda bedeninizin ayakkabılarının ayarlanması hakkında konuşuyoruz.

Bir sedyenin aşırı bir ölçüsü vardır, istenilen sonucu elde etmek her zaman mümkün değildir ve bazen ayakkabılar esneme sırasında deforme olur ve itiraz eder. En rahat ayakkabıları satın alın, çünkü konfor her zaman modaya tercih edilir. Çok güzel olan ayakkabılar sallamak, sadece ruh halini bozmakla kalmaz, aynı zamanda sağlığa da zararlıdır, çünkü aşırı sıkıştırma kan dolaşımını bozar.

Bir streç ayakkabının nasıl kullanılacağı hakkında videoyu izleyin, iyi bir ipucu olabilir. Asıl mesele, tavsiyelerini belirli bir çözüm yolunun talimatları ile birleştirmektir.

Devamını oku: doğum günü için yeğenine ne verilecek