Boşanma, aşırı kilo ve gri saç: 10 yılda “Quartet I” nasıl değişti?

Rusya’da “Quartet I” tam olarak biliyor ve her şeyi seviyor. Evet, ve “Ne Konuştuğunuz Erkekler” filmi, çoğu zaman yerli film hayranlarının favorileri arasında bulunabilir. Ancak birkaç kişi, dörtlünün 25 yıl önce 1993’te ortaya çıktığını biliyor. Wday.ru, şöhret dönemi boyunca en sevilen Rus dörtlüsünün aktörlerinin nasıl değiştiğini anlamaya karar verdi.

Leonid Barac

Belki de bu büyüleyici insan için olmasa da, bilinen bir film olmazdı – 2001 yılında “Radyo Günü” performansının senaryosunu yazıp daha sonra da “Seçim Günü” olan Leonid Baratz idi.

2015 yılında aktör, 20 yıldan fazla bir süredir evli olan karısı Anna Kasatkina’yı boşanmış ve bugün söylentilere göre psikolog Anna Moiseeva ile tanışmaktadır.

Taraftarlar, “Ne Erkekler Hakkında Konuşma” nın ilk kısmının galasından bu yana 46 yaşındaki Leonid’in olgunlaştığını fark etti. Sekiz yıl boyunca, aktör biraz gri oldu ve sakalını büyütmeye başladı. Hiç kimse, her ikisinin de sadece sanatçıyı dekore ettiğini tartışmayacaktır.

2010 yılında aktör
Fotoğraf: Lejyon Medya

Ve 2018’de
Fotoğraf: basın servisi

Alexander Demidov

Alexander Demidov, sinemada “Quartet I” adlı ilk filmden çok önce oynadı. Bugün, aktörün iki düzine rolü var. Ayrıca 2013 yılında DemidovBand müzik grubunu kurdu.

Artık İskender 47 yaşında ve tüm yaratıcı alanlarda kendini denemek için zaman ayırmış gibi görünüyor: 2017’de “Lyrics” adaylığını kazanarak “Yılın Şiiri” ödülüne layık görüldü.

2010’da “Ne Konuştu?” Başlıklı galasından Alexander Demidov, daha fazla ve daha sık, orijinal aksesuarlarla çalışan laik vesilelerle daha da zarif hale geldi. Örneğin, bir basın şovunda “Ne hakkında konuşuyorsun. Devam “20 Şubat’ta aktör karanlık camlara geldi.

2010 yılında aktör
Fotoğraf: Lejyon Medya

Ve 2018’de
Fotoğraf: basın servisi

Camille Larin

“Quartet I” filmlerinde rol almadan önce, Camille Larin, popüler TV dizilerinde birkaç bölümlü rol oynadı, ama “Radyo Günü” den sonra oyuncuyu hatırladı.

Şimdi sanatçı 51 yaşında, üç çocuğu var – 24 yaşındaki oğlu Yan, iki yaşındaki Daniyar ve yarım yaşındaki kızı Leysan. Görünümdeki değişime gelince, aktör daha da zayıflamış ve daha ciddi ve daha temsilci görünmektedir.

2010 yılında aktör
Fotoğraf: Lejyon Medya

Ve 2018’de
Fotoğraf: basın servisi

Rostislav Hayıt

Rostislav, sadece “Quartet I” filmlerinde yer alan ekibin sadece bir tanesi. Buna rağmen, aktör, takımın diğer aktörlerinden daha az popüler değildir.

Rostislav, 46 yaşında 46 yaşındaydı. Bu arada, bir erkek hiç evlenmemişti, ancak son zamanlarda gazetecilere bir kız ile yaşadığını söyledi, ancak daha önce bu tür düşüncelere bile izin vermedi.

Dışa doğru, aktör son on yılda değişmedi – o sadece küçük bir kıç oldu.

2010 yılında aktör
Fotoğraf: Lejyon Medya

Ve 2018’de
Fotoğraf: basın servisi